Neseďte doma - vyberte sa von, na Beerbuildng!

Neseďte doma - vyberte sa von, na Beerbuildng!

18.03.2019 11:52 | Marketing | PR

Slovenskí pivovarníci opäť pozývajú mladých dospelých na BEERBUILDING - kvízy o pive s pivnými sládkami. Cieľom aktivity, ktorá potrvá do polovičky apríla, je vytiahnuť mladých ľudí z online sveta do offline sveta a ukázať im čaro osobných stretnutí s priateľmi; ponúknuť zážitok a presvedčiť ich, že stretnutia na živo, aj pri pohári čerstvo načapovaného piva, sú neopakovateľné.

 

Slovenské združenie výrobcov piva a sladu pokračuje v kampani VYBEER SA VON, ktorej dlhodobým cieľom je motivovať mladých dospelých, aby netrávili príliš veľa času online. Stretnutia s priateľmi, vonku, sú príležitosťou porozprávať sa o každodenných radostiach či starostiach, a budovať priateľstvá a osobné vzťahy.
„Vo vybeeraných puboch sme aj tento rok pripravili BEERBUILDING. Pivní sládkovia Karol France a Ján Píry, pripravili opäť kvíz pre milovníkov piva. Počas troch kôl budú títo naslovovzatí odborníci sprevádzať súťažiace tímy svetom piva a prezradia mnoho zaujímavostí o jeho výrobe, správnom podávaní a konzumácii. Okrem spoľahlivých faktov nebudú chýbať ani pikošky a rôzne populárne mýty,“ vysvetľuje Jana Shepperd, prezidentka Slovenského združenia výrobcov piva a sladu.

Do projektu sa zapájajú viacerí online influenceri a umelci, ktorí podporujú myšlienku návratu do offline sveta. Idú príkladom a vyzývajú mladých, aby nesedeli doma pred počítačom a nepozerali stále do mobilu. Pozývajú von, „na pivo“ a na zážitky s vôňou človečiny.

 

VYBEERTE SA VON AJ VY! POĎTE NA BEERBUILDING

27. marec 2019 (streda) – 18.00 hod. – BRATISLAVA – SRDCOVKA REDUDTA
1. apríl 2019 (pondelok) – 18.00 hod. – PREŠOV – LINEAS BOWLING & PUB
2. apríl 2019 (utorok) – 18.00 hod. – KOŠICE – SOUTH 31 PIZZA & PUB
3. apríl 2019 (streda) – 18.00 hod. – KOŠICE – THE FACE CLUB
8. apríl 2019 (pondelok) – 18.00 hod. – BRATISLAVA – U ZLATÉHO BAŽANTA
9. apríl 2019 (utorok) – 18.00 hod. – NITRA – MUSIC A CAFE

pošli na vybrali.sme.sk


Do 17 slovenských miest ide Roadshow - Tentoraz idem voliť - Doma v EÚ

1. Do 17 slovenských miest ide Roadshow - Tentoraz idem voliť - Doma v EÚ

Kancelária Európskeho parlamentu a Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku spúšťajú spoločnú akciu - roadshow s názvom "Tentoraz idem voliť - Doma v EÚ".

Facebook oznámil uzavretie množstva falošných účtov a stránok

2. Facebook oznámil uzavretie množstva falošných účtov a stránok

Internetový gigant Facebook v prvom štvrťroku tohto roka celosvetovo zrušil mnoho falošných užívateľských účtov a celkom osem koordinovaných sietí s pôvodom napríklad v Severnom Macedónsku, Kosove či v Rusku.

Andrej Kiska: Sledovanie novinárov nemôžme tolerovať!

3. Andrej Kiska: Sledovanie novinárov nemôžme tolerovať!

Prezident Andrej Kiska dnes zverejnil stanovisko, v ktorom reagoval na informácie o tom, ako dal Marian Kočner sledovať viacerých známych novinárov a ich rodiny.

Sajfa, Selassie či Fero Joke dohovárajú ľuďom, aby šli k voľbám (VIDEO)

4. Sajfa, Selassie či Fero Joke dohovárajú ľuďom, aby šli k voľbám (VIDEO)

Na sociálnych sieťach známych influencerov a youtuberov pribudli neobvyklé videá, fotky a statusy, v ktorých známe tváre nepromujú žuvačky, nápoje, či aplikácie, ale mladým vysvetľujú, prečo je dôležité ísť k eurovoľbám.

K vražde novinárky sa prihlásila Nová IRA

5. K vražde novinárky sa prihlásila Nová IRA

K zodpovednosti za vraždu novinárky Lýry McKeeovej pri nepokojoch v severoírskom meste Londonderry sa dnes prihlásila radikálna republikánska organizácie Nová IRA.

PRIESKUM: Zverejnili poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia mandátov v budúcom Európskom parlamente

6. PRIESKUM: Zverejnili poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia mandátov v budúcom Európskom parlamente

Európsky parlament zverejnil štvrtú a poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia 751 poslaneckých kresiel v povolebnom pléne EP založenú na vnútroštátnych prieskumoch.

MS mimo mantinelov: Chápeme, že hokej je viac ako hra (VIDEO)

7. MS mimo mantinelov: Chápeme, že hokej je viac ako hra (VIDEO)

Spoločnosť Orange Slovensko, ktorá je oficiálnym partnerom MS v hokeji 2019, prichádza s novou imidžovou kampaňou. Odohráva sa v prostredí bratislavskej školy, kde vládne šikana. Deťom pri nej pomáha súdržnosť a vzájomná pomoc, ktoré poznajú zo športu.

Kniha, ktorá letí už desaťročia

8. Kniha, ktorá letí už desaťročia

Jeden z najpopulárnejších amerických povojnových románov. Klasika modernej literatúry, ktorú si treba prečítať. Román Kto chytá v žite je svetový fenomén. Salinger ho napísal ešte v roku 1951, no odvtedy ho preložili do takmer všetkých svetových jazykov. Každý rok sa z neho predá okolo 250 000 výtlačkov a doteraz sa predalo 65 miliónov kníh.

Vraha bulharskej novinárky odsúdili na 30 rokov

9. Vraha bulharskej novinárky odsúdili na 30 rokov

Bulharský súd dnes poslal na 30 rokov za mreže vraha novinárky Viktorie Marinovovej.

Zomrel autor hudby k filmom o Vinnetouovi (VIDEO)

10. Zomrel autor hudby k filmom o Vinnetouovi (VIDEO)

Vo veku 91 rokov zomrel skladateľ filmovej hudby Martin Böttcher, oznámila dnes agentúre DPA jeho dcéra Betsy Schlüterová. Skladateľ zomrel v noci z piatka na sobotu.

Najčítanejšie