S Continental vyhrajte lístky na ME vo futbale UEFA EURO 2016 Foto: Continental

S Continental vyhrajte lístky na ME vo futbale UEFA EURO 2016

08.04.2016 08:55 | Marketing | PR článok

Spoločnosť Continental, výrobca prémiových pneumatík, prináša v rámci svojej aktuálnej sell-out kampane „S nami za víťazstvom" 15-krát možnosť vyhrať lístky pre dve osoby na Majstrovstvá Európy vo futbale UEFA EURO 2016TM, ktorých je partnerom.

 

 

Výherný balík zahŕňa dva lístky na zápas Slovensko-Anglicko, ktorý sa uskutoční 20. júna v Saint-Étienne. Súťaž je určená spotrebiteľom, ktorí počnúc 21. marcom zakúpia kompletnú sadu letných pneumatík Continental a zaregistrujú sa v období od 4. do 30. apríla na špeciálnom webe www.contifutbal.sk. O hlavnú cenu sa môžu uchádzať po splnení súťažnej úlohy, ktorá spočíva v čo najpresnejšej identifikácii 7 futbalových štadiónov na slepej mape Európy.

Na zákazníkov, ktorí si v termíne od 21. marca zakúpia prostredníctvom e-shopu či v kamennej predajni sadu 4 letných pneumatík Continental pre osobné alebo 4x4 vozidlá, cieli aktuálna kampaň „S nami za víťazstvom" spoločnosti Continental. Medzi 4. a 30. aprílom ponúka Continental ako partner Majstrovstiev Európy vo futbale UEFA EURO 2016TM možnosť registrácie na webe www.contifutbal.sk, kde na záujemcov čaká exkluzívna súťaž o jeden z 15 balíčkov pozostávajúcich zo vstupu na zápas Slovensko-Anglicko v rámci európskeho futbalového šampionátu vo francúzskom Saint-Étienne. Podmienkou je v časovom limite čo najpresnejšie označiť na slepej mape Európy 7 vybraných futbalových štadiónov a mať uschovaný účtovný doklad k nákupu pneumatík s dátumom starším alebo časovo zhodným s termínom prípadnej výhry.

Výsledky súťaže budú vyhlasované v štyroch samostatných výherných termínoch, pričom v každom kole bude určený iný počet šťastlivcov. Víťazom daného súťažného týždňa sa stáva účastník, ktorý v jeho priebehu získa najvyšší počet herných bodov.

Spoločnosť Continental na podporu projektu spúšťa kampaň s originálnymi vizuálmi cielenú nielen na futbalových fanúšikov. Propagácia prebehne formou televíznych spotov na kanáloch JOJ Group a tlačenej inzercie či na vybraných weboch a sociálnych
sieťach. Komunikačný mix doplní tiež PR podpora.

pošli na vybrali.sme.sk


Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

1. Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

V stredu a vo štvrtok viaceré médiá a stránky na sociálnych sieťach zdieľali video, na ktorom je zaznamenený konflikt mladého dievčaťa a policajta.

S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

2. S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

S vyšetrovaním vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vychádzajú na povrch nové obludné skutočnosti.

Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

3. Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

 Německé nakladatelství Bauer Media zvažuje, zda podá opravný prostředek proti úternímu rozhodnutí pražského vrchního soudu, který přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel.

Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

4. Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

Finančná správa upozorňuje na podvodnú internetovú stránku, ktorá predáva zájazdy do zahraničia.

Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

5. Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

Protimonopolní regulátori Európskej únie sa rozhodli preskúmať plány americkej internetovej spoločnosti Facebook na vytvorenie novej digitálnej meny.

Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

6. Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

Kalifornský záhadológ vyzval na facebooku spriaznených Američanov, aby sa dostavili k supertajnej nevadskej vojenskej základni Area 51, ktorú podozrieva z ukrývania dôkazov o mimozemských civilizáciách. Informovala o tom agentúra Reuters.

Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

7. Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

Už v septembri príde na Comics salón do Bratislavy Natalia Tena, jedna z herečiek filmovej série o Harrym Potterovi, kde stvárnila postavu Nymphadory Tonks allias Tonksovej.

Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

8. Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

V ďalšej časti komunikácie Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, ktorá bola údajne zachytené z aplikácie Threema v jeho telefóne, sa spomína aj televízna redaktorka.

Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

9. Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

Už túto sobotu a nedeľu 24. a 25. augusta 2019 vám televízia Arena Sport prinesie priame prenosy zo svetového turnaja v stolnom tenise 2019 ITTF World Tour, Czech Open.

 

Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

10. Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

 Premiér Andrej Babiš (ANO) se odvolal proti novému rozhodnutí černošického úřadu v kauze jeho možného střetu zájmů.

Najčítanejšie