Neseď doma - vyber sa von, na pivo, na Beerbuilding!

Neseď doma - vyber sa von, na pivo, na Beerbuilding!

13.04.2018 14:47 | Reklama | PR

Slovenské združenie výrobcov piva a sladu, zastrešujúce najväčšie pivovary a sladovne na Slovensku, pokračujú s jarnou kampaňou zameranou na Generáciu Y (21+). Jej cieľom je pozvať mladých dospelých von, aspoň na chvíľu mimo on-line sveta; ukázať im čaro osobných stretnutí s priateľmi a presvedčiť ich, že stretnutia na živo, napríklad aj pri pohári čerstvo načapovaného piva, sú neopakovateľné. Kampaň VYBEER SA VON získala PR ocenenie PROKOP 2017 v kategórií B2C. Kampaň realizuje 1st CLASS AGENCY.

 

I napriek tomu, že Slováci pivo milujú a ročne sa ho tu vypije približne 68 litrov na hlavu, konzumácia piva v gastro sektore klesá. Pivo chce osloviť nových zákazníkov a preto je kampaň VYBEER SA VON zameraná na mladých ľudí. Vyzýva, aby opustili pohodlie domova a on-line prostredie a pozýva ich von do off-line reality, aby si užili si výnimočné chvíle s priateľmi na pive po práci či vo voľnom čase. Súčasťou kampane je nielen motivácia mladých ľudí k aktívnejšiemu tráveniu voľného času, ale aj budovať pozitívne vnímanie piva ako „trendy“ spoločenského nápoja prostredníctvom príjemných zážitkov.

Minuloročný úspešný pilotný projekt kampane bol postavený prioritne na dobrej zábave v pivárňach – vystúpeniach stand-up komikov Vybeerané silné reči a na mieru zostavenú šnúru unplugged koncertov. Tento ročník kampane sa sústreďuje na digitálnu komunikáciu cez influencerov a zábavné aktivity vo vybraných štýlových puboch.

Z ONLINE DO OFFLINE

Generácia Y, či tzv. „millennials“, je nepretržite online. Online svet je pre ňu samozrejmejší na komunikáciu ako aj budovanie vzťahov. Avšak v skutočnom svete ich vzťahy, ako aj komunikácia zoči-voči, pokrivkávajú. Kampaň z tohto dôvodu prebieha paralelne v dvoch svetoch. Online svet je fórum, kde influcenceri a trendsetteri oslovujú mladých ľudí cez sociálne siete a motivujú ich, aby išli von. Online komunikácia je podporená webom kampane vybeersavon.sk, FB stránkou združenia Milujem pivo a FB stránkami zúčastnených pubov. Reálny svet predstavujú štýlové pivárne ako miesto stretnutí a zážitkov.

 

BUZZ CEZ INFLUENCEROV a BEERBUILDING

V prvej fáze kampane vyzývajú spriaznení mini, midi či maxi influenceri, svoj okruh fanúšikov, vybrať sa von a pochopiť čaro výrazu „ísť na pivo“. V druhej fáze kampane influenceri a pivárne pozývajú na tzv. „BEERBUILDNG“, ktorý sa bude konať 16., 17. a 19. apríla vo vybeeraných puboch v Bratislave, Žiline, Nitre a Košiciach. Vo vybeeraných pivárňach čaká zábavný program s pivnými sládkami s možnosťou vyhrať v pivom kvíze zážitkové ceny pre súťažiace partie.

ČO STE (NE)VEDELI O PIVE SO SLÁDKOM

Na pive a o pive s tými najlepšími odborníkmi. Kde inde sa dozvedieť všetko o pive ak nie v dobrom pube na dobrom pive za špeciálnu cenu, a k tomu so sládkami, ktorí už roky varia tie najpredávanejšie pivá na Slovensku.
Sládkovia Karol France a Ján Píry pripravili zábavný pivný kvíz pre milovníkov piva. V rámci troch kôl budú osobne sprevádzať súťažiace tímy milovníkov piva svetom piva a prezradia mnoho zaujímavosti o pive, jeho výrobe, ale aj správnom podávaní piva a jeho konzumácii. Nebudú chýbať ani rôzne mýty a fakty a pikošky o pive.
Víťazné tímy vyhrajú pivné ceny. Ísť s partiou na súkromnú prehliadku pivovaru alebo sa so sládkom naučiť ako správne čapovať pivo a kombinovať ho s jedlom, ponúkajú zážitky, vďaka ktorým spoznajú a vychutnajú pivo ešte lepšie.

POZVÁNKA NA BEERBUILDING – SÚŤAŽNÝ PIVNÝ KVÍZ - ZOZNAM PUBOV :

16. apríl 2018 – 18:00 hod. – Bratislava – Pub U Zeleného Stromu
17. apríl 2018 – 18:00 hod. – Košice – The Face Pub
19. apríl 2018 – 18:00 hod. – Nitra – Music Club
19. apríl 2018 – 18:00 hod. – Žilina – Emócia Design Gallery

VIZITKA KAMPANE:

Názov kampane: VYBEER SA VON 2018
Klient: Slovenské združenie výrobcov piva a sladu
Agentúra: 1stCLASS AGENCY s kreatívnou podporou agentúry PURO CREATIVE
Timing kampane: marec - apríl 2018
PR nástroje: online PR – web a sociálne siete, trendsetters & influencers, POSM a events vo vybeeraných puboch

pošli na vybrali.sme.sk
Podľa poroty je komik Cosby vinný za znásilnenie

Podľa poroty je komik Cosby vinný za znásilnenie

Súdna porota dnes uznala amerického komika Billa Cosbyho vinným z omámenia a znásilnenia Andrey Constandovej v roku 2004. 12-členná porota sa rozhodovala dva dni. 80-ročnému Cosbymu hrozí až desať rokov väzenia za každý z troch bodov obžaloby.

Kočner vyhral prvý spor s Markízou o miliónové zmenky

Kočner vyhral prvý spor s Markízou o miliónové zmenky

Podnikateľ Marián Kočner a jeho firma Správa a inkaso zmeniek vyhrali prvý zo série sporov o miliónové zmenky, ktoré žiada zaplatiť od bývalého riaditeľa Markízy Pavla Ruska, presnejšie 8,3 milióna, ktoré ak nebude mať Pavol Rusko musí zaplatiť televízia Markíza.

EK navrhla vytvorenie kódexu proti dezinformáciám

EK navrhla vytvorenie kódexu proti dezinformáciám

Európska komisia dnes v rámci boja proti falošným správam na internete navrhla vytvorenie únijného kódexu pre nakladanie s dezinformáciami.

Telekom uvádza na trh nové paušály ÁNO: ponúknu viac dát v najlepšej 4G sieti, aj výrazné výhody pre Magenta 1 členov

Telekom uvádza na trh nové paušály ÁNO: ponúknu viac dát v najlepšej 4G sieti, aj výrazné výhody pre Magenta 1 členov

Slovak Telekom štartuje v piatok 27. apríla 2018 predaj nových paušálov ÁNO. Podľa výšky programu získa zákazník neobmedzené volania, neobmedzené SMS a MMS, aj veľké balíky dát. Odlišný bude celkový prístup k portfóliu – zákazník využíva služby z jedného balíka doma i v krajinách EÚ.

Prehovoril otec zavraždeného novinára Jozef Kuciak: Za útokom vidím „našich ľudí“

Prehovoril otec zavraždeného novinára Jozef Kuciak: Za útokom vidím „našich ľudí“

Otec zavraždeného novinára Jozef Kuciak včera s manželkou v Bratislave prebral Cenu transparentnosti za odvážnu investigatívnu prácu a odhaľovanie korupcie, ktorú jeho synovi Jánovi Kuciakovi in memoriam udelila americká ambasáda.

Pluska.sk pochovala policajta, ten však vtedy ležal v nemocnici

Pluska.sk pochovala policajta, ten však vtedy ležal v nemocnici

V ranných hodinách došlo pri Galante k zrážke policajného auta s autobusom, pri nehode zahynul jeden policajt a druhý bol ťažko zranený, informovala o nehode ráno na facebooku polícia.

Eva Mihočková má vlastnú diskusnú reláciu Otvorene

Eva Mihočková má vlastnú diskusnú reláciu Otvorene

Bývalá redaktorka Slovenskej televízie a neskôr týždenníka Plus 7 dní Eva Mihočková je opäť na obraze.

Konštruktéra Madsena odsúdili za vraždu novinárky na doživotie

Konštruktéra Madsena odsúdili za vraždu novinárky na doživotie

V Dánsku bol dnes k doživotnému trestu väzenia odsúdený konštruktér Peter Madsen, ktorý bol uznaný vinným, že na svojej ponorke vlani v auguste mučil a potom zavraždil švédsku novinárku Kim Wallovú.

Slovensko kleslo v rebríčku Slobody tlače, pre vraždu novinára, aj správanie sa Fica či Rezníka

Slovensko kleslo v rebríčku Slobody tlače, pre vraždu novinára, aj správanie sa Fica či Rezníka

Miera slobody tlače sa na Slovensku za posledný rok výrazne znížila, vyplýva to z každoročnej správy medzinárodnej mimovládnej organizácie Reportéri bez hraníc (RSF).

Český premiér žaluje Nový Čas o milión eur

Český premiér žaluje Nový Čas o milión eur

Podnikateľovi a českému premiérovi Andrejovi Babišovi sa nepáči rozhovor Nového Času s bývalým príslušníkom ŠtB Jánom Sarkocym, ktorý v ňom tvrdil, že Babiš bol agentom ŠtB a za svoje udavačské správy poberal nemalé peniaze.

Najčítanejšie