Neseď doma - vyber sa von, na pivo, na Beerbuilding!

Neseď doma - vyber sa von, na pivo, na Beerbuilding!

13.04.2018 14:47 | Reklama | PR

Slovenské združenie výrobcov piva a sladu, zastrešujúce najväčšie pivovary a sladovne na Slovensku, pokračujú s jarnou kampaňou zameranou na Generáciu Y (21+). Jej cieľom je pozvať mladých dospelých von, aspoň na chvíľu mimo on-line sveta; ukázať im čaro osobných stretnutí s priateľmi a presvedčiť ich, že stretnutia na živo, napríklad aj pri pohári čerstvo načapovaného piva, sú neopakovateľné. Kampaň VYBEER SA VON získala PR ocenenie PROKOP 2017 v kategórií B2C. Kampaň realizuje 1st CLASS AGENCY.

 

I napriek tomu, že Slováci pivo milujú a ročne sa ho tu vypije približne 68 litrov na hlavu, konzumácia piva v gastro sektore klesá. Pivo chce osloviť nových zákazníkov a preto je kampaň VYBEER SA VON zameraná na mladých ľudí. Vyzýva, aby opustili pohodlie domova a on-line prostredie a pozýva ich von do off-line reality, aby si užili si výnimočné chvíle s priateľmi na pive po práci či vo voľnom čase. Súčasťou kampane je nielen motivácia mladých ľudí k aktívnejšiemu tráveniu voľného času, ale aj budovať pozitívne vnímanie piva ako „trendy“ spoločenského nápoja prostredníctvom príjemných zážitkov.

Minuloročný úspešný pilotný projekt kampane bol postavený prioritne na dobrej zábave v pivárňach – vystúpeniach stand-up komikov Vybeerané silné reči a na mieru zostavenú šnúru unplugged koncertov. Tento ročník kampane sa sústreďuje na digitálnu komunikáciu cez influencerov a zábavné aktivity vo vybraných štýlových puboch.

Z ONLINE DO OFFLINE

Generácia Y, či tzv. „millennials“, je nepretržite online. Online svet je pre ňu samozrejmejší na komunikáciu ako aj budovanie vzťahov. Avšak v skutočnom svete ich vzťahy, ako aj komunikácia zoči-voči, pokrivkávajú. Kampaň z tohto dôvodu prebieha paralelne v dvoch svetoch. Online svet je fórum, kde influcenceri a trendsetteri oslovujú mladých ľudí cez sociálne siete a motivujú ich, aby išli von. Online komunikácia je podporená webom kampane vybeersavon.sk, FB stránkou združenia Milujem pivo a FB stránkami zúčastnených pubov. Reálny svet predstavujú štýlové pivárne ako miesto stretnutí a zážitkov.

 

BUZZ CEZ INFLUENCEROV a BEERBUILDING

V prvej fáze kampane vyzývajú spriaznení mini, midi či maxi influenceri, svoj okruh fanúšikov, vybrať sa von a pochopiť čaro výrazu „ísť na pivo“. V druhej fáze kampane influenceri a pivárne pozývajú na tzv. „BEERBUILDNG“, ktorý sa bude konať 16., 17. a 19. apríla vo vybeeraných puboch v Bratislave, Žiline, Nitre a Košiciach. Vo vybeeraných pivárňach čaká zábavný program s pivnými sládkami s možnosťou vyhrať v pivom kvíze zážitkové ceny pre súťažiace partie.

ČO STE (NE)VEDELI O PIVE SO SLÁDKOM

Na pive a o pive s tými najlepšími odborníkmi. Kde inde sa dozvedieť všetko o pive ak nie v dobrom pube na dobrom pive za špeciálnu cenu, a k tomu so sládkami, ktorí už roky varia tie najpredávanejšie pivá na Slovensku.
Sládkovia Karol France a Ján Píry pripravili zábavný pivný kvíz pre milovníkov piva. V rámci troch kôl budú osobne sprevádzať súťažiace tímy milovníkov piva svetom piva a prezradia mnoho zaujímavosti o pive, jeho výrobe, ale aj správnom podávaní piva a jeho konzumácii. Nebudú chýbať ani rôzne mýty a fakty a pikošky o pive.
Víťazné tímy vyhrajú pivné ceny. Ísť s partiou na súkromnú prehliadku pivovaru alebo sa so sládkom naučiť ako správne čapovať pivo a kombinovať ho s jedlom, ponúkajú zážitky, vďaka ktorým spoznajú a vychutnajú pivo ešte lepšie.

POZVÁNKA NA BEERBUILDING – SÚŤAŽNÝ PIVNÝ KVÍZ - ZOZNAM PUBOV :

16. apríl 2018 – 18:00 hod. – Bratislava – Pub U Zeleného Stromu
17. apríl 2018 – 18:00 hod. – Košice – The Face Pub
19. apríl 2018 – 18:00 hod. – Nitra – Music Club
19. apríl 2018 – 18:00 hod. – Žilina – Emócia Design Gallery

VIZITKA KAMPANE:

Názov kampane: VYBEER SA VON 2018
Klient: Slovenské združenie výrobcov piva a sladu
Agentúra: 1stCLASS AGENCY s kreatívnou podporou agentúry PURO CREATIVE
Timing kampane: marec - apríl 2018
PR nástroje: online PR – web a sociálne siete, trendsetters & influencers, POSM a events vo vybeeraných puboch

pošli na vybrali.sme.sk


Muž z identikitu v prípade vraždy Kuciaka vraj spáchal samovraždu

1. Muž z identikitu v prípade vraždy Kuciaka vraj spáchal samovraždu

Muž z policajného portrétu, ktorý v septembri zverejnila prokuratúra v súvislosti s vyšetrovaním vraždy novinára Jána Kuciaka, spáchal v stredu samovraždu.

Do kín prichádza film o kontroverznom Zdeňkavi Tomanovi, ktorý sa nezastavil pred ničím

2. Do kín prichádza film o kontroverznom Zdeňkavi Tomanovi, ktorý sa nezastavil pred ničím

Sedem rokov po OBČIANSKOM PREUKAZE a štrnásť rokov po filme ŽELARY, ktorý získal nomináciu na Oscara za najlepší cudzojazyčný film, prichádza Ondřej Trojan s príbehom z temného a málo zmapovaného obdobia 1945 – 48.

Tvorcovia nového slovenského filmu sa radili s Michaelom Duglasom

3. Tvorcovia nového slovenského filmu sa radili s Michaelom Duglasom

Režisér Peter Bebjak, producent Rasťo Šesták a kameraman Martin Žiaran s produkčnej spoločnosti DNA sa včera podvečer nášho času v New Yorku stretli s americkým hercom Michaelom Douglasom. 

Bývalý agent FBI dal tajné dokumenty novinárom, dostal štyri roky

4. Bývalý agent FBI dal tajné dokumenty novinárom, dostal štyri roky

Štyri roky väzenia prinieslo bývalému agentovi amerického Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI) poskytnutie dôverných informácií médiám.

Knižný kompas. Toto sú TOP autori a knižné hity

5. Knižný kompas. Toto sú TOP autori a knižné hity

Ak máte radi knihy, tieto mená určite poznáte: Karika, Coddington, Soltész, Homolová Tóthová, Tormová, ale aj Coelho, EL James, Moyesová, či Backman.

Francúzsky výrobca ponúka voňavku z odpadu parfumového priemyslu

6. Francúzsky výrobca ponúka voňavku z odpadu parfumového priemyslu

Francúzsky výrobca luxusných parfumov Etat Libre d'Orange predáva voňavku vyrábanú za použitia odpadu po produkcii iných voňaviek.

Rostás prišiel do konfliktu s redaktorom RTVS, chcel mať šou naživo

7. Rostás prišiel do konfliktu s redaktorom RTVS, chcel mať šou naživo

Redaktor RTVS Ladislav Ďurkovič chcel dať priestor na vyjadrenie Tiborovi Rostásovi, ten z toho chcel urobiť šou naživo.

Křetínský chce vraj kúpiť podiel vo francúzskom denníku Le Monde

8. Křetínský chce vraj kúpiť podiel vo francúzskom denníku Le Monde

Český miliardár Daniel Křetínský jedná s francúzskym finančníkom o kúpe podielu vo francúzskom denníku Le Monde.

Premiér: Rezort diplomacie sa stal terčom kybernetického útoku

9. Premiér: Rezort diplomacie sa stal terčom kybernetického útoku

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR sa stalo terčom kybernetického útoku.

Svrčeková odchádza z pozície hovorkyne SaS

10. Svrčeková odchádza z pozície hovorkyne SaS

Na komunikačnom oddelení strany Sloboda a solidarita sú zmeny.

Najčítanejšie