Telekom zaradil do Magia viacero nových kanálov a presunul viacero staníc do základu

Telekom po predstavení nového hudobno-dokumentárneho kanálu Folklorika priniesol zákazníkom Magio televízie niekoľko ďalších noviniek. Od 31. mája rozšíril základný balík, do ponuky zaradil úplne nové kanály.


Do základného balíka v Magio IPTV pribudlo viacero prevažne spravodajských a zahraničných kanálov, ktoré boli doteraz dostupné v prémiových balíčkoch. Diváci tak získali stanice Bloomberg, BBC World News, TVP Info, Rai news, France 24, France 24, Russia Today, ORF1, PRO 7 a Deutsche Welle.

Do ponuky pribudlo aj niekoľko nových kanálov, väčšina z nich do základného balíka: kanály TV Noe, hudobný kanál TV Rebel a v piatok pribudne hudobno-dokumentárny kanál Folklorika. Ten rozšíri aj ponuku satelitnej televízie Magio Sat, do ktorej pribudol aj maďarský kanál M3 (Maďarský balíček Extra).

Telekom k Medzinárodnému dňu detí prichystal prekvapenie aj pre najmladších divákov. Obľúbený kanál Cartoon Network získali aj zákazníci s nižšími balíkmi. V IPTV sa natrvalo presunul z XL balíka do voliteľného balíčka Hudobný a detský, zákazníci Magio Sat ho nájdu už v balíku L.

Celý jún budú môcť zákazníci Magia v rámci špeciálnej akcie bezplatne sledovať kanály Ťuki TV, Nick Jr, Megamax a Duck TV, na satelite to budú stanice Nick Jr a Ťuki TV.

V ponuke Magio Sat Telekom zároveň vymenil SD verziu kanálu Ťuki TV za jeho HD variant.