Pripite si s BORCOM

Pripite si s BORCOM Foto: St.Nicolaus

Borovičku Slováci odjakživa obľubovali a pripíjali si na zdravie i šťastie pri rôznych príležitostiach. Považujeme ju za tradičný národný nápoj. Novú rýdzo slovenskú borovičku špičkovej kvality, s jemnou a čistou chuťou borievok pod názvom BOREC prináša na trh ST.NICOLAUS.


Foto: St.Nicolaus„Novinka BOREC je výsledkom dlhoročných skúseností našich odborníkov s výrobou borievkového destilátu a borovičky a viac ako dvojročným starostlivým vývojom našej novinky. Kvality produktu nám potvrdili aj úvodné testy, ktoré priniesli veľmi pozitívne hodnotenia medzi pravidelnými a aj príležitostnými spotrebiteľmi borovičiek," vysvetľuje Mária Miková, brand manažérka značky BOREC zo spoločnosti ST.NICOLAUS.

BOREC je nápoj, ktorému zamatovú jemnosť dodáva obilný lieh vyrábaný v Leopoldove a svieži akcent starostlivo vybrané plody borievok. Charakteristickú chuť zjemňuje vyvážený mix prírodných aróm a cukru. Borovičku výnimočnej kvality v novom balení so štýlovou etiketou vyrábajú v srdci Liptova - v Liptovskom Mikuláši, takže je to skutočne pravý slovenský poklad s receptúrou, ktorú pripravili skúsení majstri.

A prečo práve BOREC? Pretože špecifickú chuť borovičky si obľúbili najmä muži, ktorí si vedia vychutnať život v spoločnosti priateľov. Ako sa dozviete aj na webovej stránke www.somborec.sk - BOREC je oslavou jedinečnosti každého muža, pretože v každom chlapovi sa skrýva niečo výnimočné.

Orientačná cena: 7,99 € / 0,7 l