JOJ bude mať nový seriál Záchranári. Prinášame podrobnosti (VIDEO) Foto: JOJ

JOJ bude mať nový seriál Záchranári. Prinášame podrobnosti (VIDEO)

06.01.2019 10:08 | TV | mk

Jednou z noviniek, ktorú prináša televízia JOJ v novej televíznej sezóne na obrazovku je seriál Záchranári.


Seriál je inšpirovaný životom, konkrétne skutočnými prípadmi a zásahmi záchranárov. Začína v nedeľu 6. januára o 17:25 pilotným dielom. Následne ho bude JOJ vysielať ako denný seriál v rovnakom čase.
"Divákov čaká množstvo napätia a dramatických situácií, v ktorých často pôjde doslova o život. V každom z príbehov sú hlavnými aktérmi záchranári, ktorí sa snažia postihnutému pohotovo poskytnúť odbornú pomoc. Ide pritom o situácie, ktoré sa môžu stať každému z nás,“ píše televízia JOJ. 
V každom diele je obsiahnutých hneď viacero príbehov. Autormi scenárov sú Valéria Schulzova a Roman Olekšák, ktorý stoja aj seriálmi ako Za sklom alebo Dr. Ludsky.  

Záchranárov stvárnia viacerí herci, ako napríklad česká herečka Ivana Wojtylová, komárňanská herečka Szilvia Kiss, Renáta Ryníková alebo Mária Breinerová. V seriáli sa objaví aj Martin Chynoranský, Karol Csino a Emil Leeger. Akcie záchranárov vychádzajú z vopred napísaného scenára, ktorý sa inšpiroval realitou.

„Všetci herci i scenáristi absolvovali odborné školenie u lekárov a skutočných záchranárov, aby boli ich výkony čo najhodnovernejšie. Navyše sa počas nakrúcania na pľaci vždy nachádzala odborná pomoc, ktorá dohliadala na správny priebeh,“ píše JOJ.

pošli na vybrali.sme.sk


V Berlíne sa pobili fanúšikovia dvoch súperiacich YouTuberov, zasahovalo 100 policajtov (VIDEO)

1. V Berlíne sa pobili fanúšikovia dvoch súperiacich YouTuberov, zasahovalo 100 policajtov (VIDEO)

V centre Berlína sa pobili desiatky fanúšikov dvoch súperiacich YouTuberov, ktorí sa na internete zahŕňali nadávkami. Polícia musela nasadiť obušky a slzný plyn, pri zákroku zaistila tiež dva nože.

Denník N: Haščák mal Kočnerovi veľakrát pomáhať so svojimi médiami

2. Denník N: Haščák mal Kočnerovi veľakrát pomáhať so svojimi médiami

SMS správa medzi Marianom Kočnerom a Jaroslavom Haščákom o odj…ní nejakého „čuráka“ nebola jediná komunikácia medzi obvineným z vraždy Jána Kuciaka a šéfom finančnej skupiny Penta. Haščák mal s Kočnerom podľa vyšetrovateľa, ktorý skúmal ich vzájomnú komunikáciu, „veľmi blízky a priateľský vzťah.“

Nadácia Orange už 20 rokov mení Slovensko na lepšie miesto

3. Nadácia Orange už 20 rokov mení Slovensko na lepšie miesto

V tomto roku oslavuje Nadácia Orange okrúhle jubileum. Už 20 rokov prostredníctvom nadačných aktivít pomáha formovať zodpovednú a ohľaduplnú spoločnosť, podporuje aktívnych ľudí, inšpiruje, motivuje a mení Slovensko na lepšie miesto.

Monika Tódová prináša podrobnosti o tom, ako Kočner so Zsuzsovou pásli stádo vplyvných ľudí

4. Monika Tódová prináša podrobnosti o tom, ako Kočner so Zsuzsovou pásli stádo vplyvných ľudí

Denník N zverejnil prvé podrobnosti z uznesenia o vznesení obvinenia Marianovi Kočnerovi, ktoré ukazujú ako vyzeral mechanizmus vydierania vplyvných ľudí, pri ktorom mu okrem bývalej milenky Aleny Zsuzsovej vypomáhali aj ďalší.

Microsoft v Česku spustil spravodajskú službu Microsoft News

5. Microsoft v Česku spustil spravodajskú službu Microsoft News

 Společnost Microsoft začala v Česku nabízet svou službu Microsoft News.

Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

7. Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

Veľa ľudí má nápady za milión dolárov. Sú sebavedomí a veria, že ich nový produkt alebo služba ich spravia bohatými a ich sny sa naplnia. Problém je, že väčšina ľudí nevie, ako zmeniť svoj nápad za milión na skutočný milión dolárov.

Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

8. Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

Polícia podozrieva dvoch mužov z českého Karvinska z krádeží prenosov licencovaných a bežne nedostupných športových súťaží ako futbalová anglická Premier League.

.týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

9. .týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

Po prvom kole prezidentských volieb sa prostredníctvom sociálnych sietí začal šíriť status študenta bratislavského gymnázia, ktorý na facebooku vystupuje pod menom Emil Hodál, v ktorom pejoratívne písal o tom, ako Zuzana Čaputová po víťazstve „zatočí“ so svojimi oponentmi.

MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

10. MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

Ministerstvo zahraničných vecí zverejnilo vyhlásenie, v ktorom sa „striktne ohradzuje voči vyjadreniam poslanca SNS Jaroslava Pašku."

Najčítanejšie