Smer, ktorý nepustil Zlaticu Kušnírovú na oslavy MDŽ, obviňuje hyenistické médiá (VIDEO) Reprofoto Markíza

Smer, ktorý nepustil Zlaticu Kušnírovú na oslavy MDŽ, obviňuje hyenistické médiá (VIDEO)

28.02.2019 18:49 | TV | mk

 Strana Smer dnes pokračovala v Prešove v šnúre straníckych osláv MDŽ. Do športovej haly v Prešove sa vybrala aj Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej archeologičky Martiny Kušnírovej.

 

Chcela ísť za Robertom Ficom, aby mu vrátila kvety, ktoré od neho dostala na akcii pred rokmi. "Som dlžná svojej dcére a chcem mu vrátiť tie kvety, ktoré mi pred štyrmi rokmi dal. Zlyhala som, nemala som tam byť, zlákal ma program, tak ako teraz tieto ženičky a dcéra mi to vytkla vtedy. Teraz mu ich idem vrátiť, pokropenú krvou a slzami," povedala podľa televízie Markíza Zlatica Kušnírová.

Do haly ju ale nepustili, vraj nemala pozvánku. Mnohých iných ľudí púšťali aj bez pozvánky. Pani Kušnírová nechala kyticu pred vchodom.

Foto: Smer

 

Podobné gesto pred rokmi urobila Anna Remiášová, ktorá po smrti svojho syna Róberta Remiáša udrela na straníckom mítingu Vladimíra Mečiara kyticou z hrobu svojho zavraždeného syna.

Potom, ako o udalosti informovali viaceré médiá, reagovala strana Smer statusom na facebooku: „Pani Z. Kušnírovej neodopierame nárok na všetky prejavy emócií a smútku. Stratila najcennejšie čo mala a chápeme, v akej ťažkej situácii sa po smrti dcéry a budúceho zaťa ocitla,“ píše Smer.

„Principiálne však odmietame, aby bola táto tragická udalosť pod taktovkou hyenistických médií hrubo zneužívaná na politický boj proti strane SMER - SD. Dôrazne sa ohradzuje voči takýmto praktikám a odmieta akékoľvek spájanie vraždy novinára a jeho snúbenice so stranou SMER – SD,“ dodáva Smer.

pošli na vybrali.sme.sk


Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

2. Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

Veľa ľudí má nápady za milión dolárov. Sú sebavedomí a veria, že ich nový produkt alebo služba ich spravia bohatými a ich sny sa naplnia. Problém je, že väčšina ľudí nevie, ako zmeniť svoj nápad za milión na skutočný milión dolárov.

Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

3. Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

Polícia podozrieva dvoch mužov z českého Karvinska z krádeží prenosov licencovaných a bežne nedostupných športových súťaží ako futbalová anglická Premier League.

.týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

4. .týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

Po prvom kole prezidentských volieb sa prostredníctvom sociálnych sietí začal šíriť status študenta bratislavského gymnázia, ktorý na facebooku vystupuje pod menom Emil Hodál, v ktorom pejoratívne písal o tom, ako Zuzana Čaputová po víťazstve „zatočí“ so svojimi oponentmi.

MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

5. MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

Ministerstvo zahraničných vecí zverejnilo vyhlásenie, v ktorom sa „striktne ohradzuje voči vyjadreniam poslanca SNS Jaroslava Pašku."

Osvienčimské múzeum: Nepózujte na koľajniciach do tábora smrti!

6. Osvienčimské múzeum: Nepózujte na koľajniciach do tábora smrti!

Múzeum v bývalom nacistickom koncentračnom tábore v Osvienčime požiadalo návštevníkov, aby prestali pózovať na koľajniciach vedúcich do niekdajšieho vyhladzovacieho tábora Osvienčim-Brezinka.

Orange vyzbieral už viac ako 304 000 nepotrebných telefónov. Motivuje zákazníkov rozmýšľať zodpovedne

7. Orange vyzbieral už viac ako 304 000 nepotrebných telefónov. Motivuje zákazníkov rozmýšľať zodpovedne

Staré mobilné telefóny nepatria do smetného koša. Vďaka pretrvávajúcemu technologickému boomu sa mobily stali našou nevyhnutnou súčasťou a fungovanie bez nich si už nevieme predstaviť.

Fico novinárom: Nemám pred vami žiaden rešpekt, budem s vami bojovať! (VIDEO)

8. Fico novinárom: Nemám pred vami žiaden rešpekt, budem s vami bojovať! (VIDEO)

Robert Fico dnes zvolal tlačovú besedu, na to, aby vynadal novinárom a oznámil im, že sa k ním bude chovať ešte horšie, ako sa chová.

Slováci vytvorili chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy

9. Slováci vytvorili chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy

Neoverené informácie, konšpirácie, falošné fotky, strašenie či chýbajúci autor. To sú časté manipulácie dezinformačných webov. Pomôcť odhaliť ich má prvý facebookový chatbot menom Checkbot.

Markíza dostala vysokú pokutu za reportáže o pôrode rodičky, ktorá zomrela

10. Markíza dostala vysokú pokutu za reportáže o pôrode rodičky, ktorá zomrela

Prípad rodičky, ktorá po pôrode upadla do kómy a následne zomrela, minulý rok otriasol Slovenskom a venovali sa mu viaceré médiá. Markíza na prípad upozornila vo viacerých reportážach – v Televíznych novinách aj v relácii Reflex.

Najčítanejšie