Dano Dangl o novej Mall.tv: Vyrábame necenzurovaný obsah, nepozeráme sa na to, či sa niekto urazí (VIDEO) Reprofoto: Mall.tv

Dano Dangl o novej Mall.tv: Vyrábame necenzurovaný obsah, nepozeráme sa na to, či sa niekto urazí (VIDEO)

17.10.2019 12:48 | TV | mk

Už mesiac na Slovensku vysiela nová internetová televízna platforma Mall.tv. Má veľké ambície, chce "dobyť slovenský trh".

Internetová televízia Mall.tv, ktorá je súčasťou e-commerce skupiny Mall Group, spustila pred rokom internetovú televíziu v ČR. V septembri začala vysielať aj na Slovensku. Počas trojmesačného skúšobného vysielania prináša 12 vlastných programov, ktoré producentsky zastrešuje Dano Dangl, a 10 českých relácií lokalizovaných pre Slovensko.

V prevahe sú hlavne zábavné relácie, no pribúdajú aj vážnejšie formáty, populárno-náučné, športové až po reality šou a živé vysielanie.

Zatiaľ je televízia v testovacom režime. „Uvidíme, či slovenských divákov bude baviť pozerať sa na kvalitný audiovizuálny program bez cenzúry,“ povedal pri predstavovaní televízie šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř. „Našou snahou je robiť kvalitný audiovizuálny obsah, slobodný a odvážny a aby si to celé na seba zarobilo, bez toho, aby sme museli robiť ´sračky´,“ dodal.

Produkciu má na starosti producent a herec Dano Dangl, podľa ktorého pokračovanie televízie aj smerovanie závisí od záujmu divákov. „Ambíciou je dobyť televízny trh na Slovensku. Má to obrovský potenciál, napríklad tu môžu byť kratšie formáty, kde sa nehľadí na to, že to musí mať 30 minút, alebo, či urazíte nejakú časť divákov, že je to fakt bez cenzúry. Je to pre mňa budúcnosť mediálneho sveta,“ povedal Dangl.

S televíziou spolupracujú známe mená ako Adela Vinczeová, Dano Dangl a Andy Kraus, Juraj Šoko Tabaček, Milan Zimnýkoval, Silvia Šuvadová, Elena Podzámska, Anka Jakab Rakovská s Jankou Kovalčíkovou, alebo jeden z adminov Zomri.

Asi najväčšiu pozornosť na sociálnych sieťach vyvolal sitkom Kavej o tom, ako sa bratislavské východniarky vysmievajú Bratislavčanom v hlavnej úlohe s Annou Jakab Rakovskou a Janou Kovalčíkovou v úlohách Kláry a Veroniky. Réžisérom je Lukáš Zednikovič.

Na bežné televízne obrazovky by sa určite nedostal komediálny seriál, ktorý je paródiou na prácu bulváru s názvom Bullwar, či Stand-up Factory - feat. Temné Kecy, neobvyklá relácia o Kinompati alebo talkšou Divoké Anjele, v "ktorej ženy ostrieľané životom prezradia svoje tajomstvá," avizuje TV.

Zaujímavým počinom je seriál o kyberšikane #martyisdead, ktorý bude mať premiéru 20. októbra, či časozberný dokument, v ktorom režisér Tadeáš Daněk sleduje cestu niekoľkých utečencov, ktorí hľadajú v Európe nový život.

Na spôsob známeho formátu Sedem .s.r.o. je v ponuke talkšou 7x7, v ktorej aktuálne dianie komentujú: Juraj Šoko Tabaček, Milan Junior Zimnýkoval, Marián Čekovský, Dano Dangl, Adela Vinczeová, Andy Kraus, Jana Kovalčíková.

V ďalšej diskusnej relácii Takže tak štyria hostia Silvia Šuvadová, Michael Szatmáry, Bufeťák zo ZOMRI, Magický Rudolf, komentujú s moderátorom Jurajom Šoko Tabačkom aktuálne udalosti.

Vlastnú reláciu o varení s názvom Šuhajíci pri panvici - Varíme s Juniorom má moderátor Michal Junior Zimnýkoval.

Netradičným formátom je talkšou Nočná zmena, v ktorej moderátor Peter Šarkan Novák debatuje s hosťami aj dvanásť a pol hodiny. Medzi prvými hosťami bol Jožo Ráž.

Mall.tv je možné sledovať zadarmo, kedykoľvek kdekoľvek a na obrazovke akéhokoľvek zariadenia s internetovým pripojením alebo prostredníctvom mobilných aplikácií a smart televízorov.

pošli na vybrali.sme.sk


Šíri sa deepfake video, v ktorom sa Čaputová mení na Harabina (VIDEO)

Šíri sa deepfake video, v ktorom sa Čaputová mení na Harabina (VIDEO)

Tento týždeň bola prezidentka Zuzana Čaputová hosťom zábavnej relácie televízie JOJ Inkognito.

V súvislosti so štátnym smútkom mení RTVS vysielanie

V súvislosti so štátnym smútkom mení RTVS vysielanie

RTVS počas štátneho smútku za obete stredajšej tragickej havárie autobusu, v piatok 15. novembra medzi 8:00 a 20:00, upraví televízne vysielanie.

Marek Hamšík a jeho kniha Neapolská odysea

Marek Hamšík a jeho kniha Neapolská odysea

Toto je jeho cesta. Odmalička miloval loptu a napokon sa dostal do špičkového talianskeho mužstva, vďaka ktorému vystúpil na vrchol. Marek Hamšík a jeho kniha Neapolská odysea. Vyznal sa v nej z nadštandardnej vernosti klubu. A hoci od februára 2019 je už hráčom čínskeho klubu Ta-lien I-fang, Neapol navždy zostane jeho láskou...

Európsky parlament ponúka stáže venované pamiatke Jána Kuciaka

Európsky parlament ponúka stáže venované pamiatke Jána Kuciaka

Európsky parlament začal tento týždeň ponúkať stáže, ktoré sú venované pamiatke slovenského investigatívneho novinára Jána Kuciaka. Prví Kuciakovi stážisti nastúpia do EP v marci 2020.

Súťaž Marketér roka 2019 pozná nominovaných

Súťaž Marketér roka 2019 pozná nominovaných

Združenie Ľudia z marketingu, ktoré zastupuje zadávateľov reklamy na Slovensku, vybralo zo všetkých nominácií 3 marketérov, z ktorých jeden získa ocenenie Marketér roka a bude reprezentovať Slovensko v súťaži GLOBAL MARKETER OF THE YEAR.

Denník Financial Times prvýkrát povedie šéfredaktorka

Denník Financial Times prvýkrát povedie šéfredaktorka

Britský denník Financial Times (FT) od januára prvýkrát za jeho viac ako 130 ročnú históriu pôsobenia povedie žena.

Výstredný komentátor ostal bez práce po tom, ako kritizoval prisťahovalcov (VIDEO)

Výstredný komentátor ostal bez práce po tom, ako kritizoval prisťahovalcov (VIDEO)

Kanadský hokejový komentátor Don Cherry prišiel o prácu v televíznej a rozhlasovej spoločnosti SportsNet. Prepustila ho po tom, čo osemdesiatpäťročný excentrik v sobotňajšom dieli tradičnej relácie Coach 's Corner (Trénerov kútik) kritizoval prisťahovalcov, že v Deň spomienok, ktorý je v Kanade obdobou Dňa vojnových veteránov, nenosia kvet vlčieho maku, ktorý je celosvetovým symbolom pocty vojnovým hrdinom.

Analytici zmapovali internetové operácie ruskej vojenskej rozviedky

Analytici zmapovali internetové operácie ruskej vojenskej rozviedky

Ruská vojenská rozviedka známa pod skratkou GRU aktualizovala metódy zavedené v dobe studenej vojny a snaží sa ovplyvňovať verejnú mienku vo svete pomocou virtuálnych novinárov a fiktívnych mediálnych organizácií či výskumných ústavov. Jej internetové operácie sa zároveň líšia od postupov propagandistickej Agentúry pre výskum internetu (AII).

Nové O2 SMART Paušály majú už aj viaceré osobnosti. Vyskladali si ich po svojom (VIDEO)

Nové O2 SMART Paušály majú už aj viaceré osobnosti. Vyskladali si ich po svojom (VIDEO)

O2 predstavilo 4. novembra nové revolučné O2 Paušály. Do nich pridalo okrem veľkých objemov dát aj vybrané služby prémiového obsahu ako je HBO GO, O2 TV, hudobnú streamovaciu službu Tidal s najväčšou databázou hudobných singlov, či predplatné denníkov SME a Denníka N, a to v cene paušálu podľa výberu zákazníka. Okrem tradičnej marketingovej kampane O2 pracuje aj so samostatnou online kampaňou.

Kočnerova Threema: Kočnerovým človekom mal byť aj Ivan Čeredejev

Kočnerova Threema: Kočnerovým človekom mal byť aj Ivan Čeredejev

Sieť novinárov, ktorú mal využívať Marian Kočner a jeho komando, sa rozrastá.

Najčítanejšie