Dano Dangl o novej Mall.tv: Vyrábame necenzurovaný obsah, nepozeráme sa na to, či sa niekto urazí (VIDEO) Reprofoto: Mall.tv

Dano Dangl o novej Mall.tv: Vyrábame necenzurovaný obsah, nepozeráme sa na to, či sa niekto urazí (VIDEO)

17.10.2019 12:48 | TV | mk

Už mesiac na Slovensku vysiela nová internetová televízna platforma Mall.tv. Má veľké ambície, chce "dobyť slovenský trh".

Internetová televízia Mall.tv, ktorá je súčasťou e-commerce skupiny Mall Group, spustila pred rokom internetovú televíziu v ČR. V septembri začala vysielať aj na Slovensku. Počas trojmesačného skúšobného vysielania prináša 12 vlastných programov, ktoré producentsky zastrešuje Dano Dangl, a 10 českých relácií lokalizovaných pre Slovensko.

V prevahe sú hlavne zábavné relácie, no pribúdajú aj vážnejšie formáty, populárno-náučné, športové až po reality šou a živé vysielanie.

Zatiaľ je televízia v testovacom režime. „Uvidíme, či slovenských divákov bude baviť pozerať sa na kvalitný audiovizuálny program bez cenzúry,“ povedal pri predstavovaní televízie šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř. „Našou snahou je robiť kvalitný audiovizuálny obsah, slobodný a odvážny a aby si to celé na seba zarobilo, bez toho, aby sme museli robiť ´sračky´,“ dodal.

Produkciu má na starosti producent a herec Dano Dangl, podľa ktorého pokračovanie televízie aj smerovanie závisí od záujmu divákov. „Ambíciou je dobyť televízny trh na Slovensku. Má to obrovský potenciál, napríklad tu môžu byť kratšie formáty, kde sa nehľadí na to, že to musí mať 30 minút, alebo, či urazíte nejakú časť divákov, že je to fakt bez cenzúry. Je to pre mňa budúcnosť mediálneho sveta,“ povedal Dangl.

S televíziou spolupracujú známe mená ako Adela Vinczeová, Dano Dangl a Andy Kraus, Juraj Šoko Tabaček, Milan Zimnýkoval, Silvia Šuvadová, Elena Podzámska, Anka Jakab Rakovská s Jankou Kovalčíkovou, alebo jeden z adminov Zomri.

Asi najväčšiu pozornosť na sociálnych sieťach vyvolal sitkom Kavej o tom, ako sa bratislavské východniarky vysmievajú Bratislavčanom v hlavnej úlohe s Annou Jakab Rakovskou a Janou Kovalčíkovou v úlohách Kláry a Veroniky. Réžisérom je Lukáš Zednikovič.

Na bežné televízne obrazovky by sa určite nedostal komediálny seriál, ktorý je paródiou na prácu bulváru s názvom Bullwar, či Stand-up Factory - feat. Temné Kecy, neobvyklá relácia o Kinompati alebo talkšou Divoké Anjele, v "ktorej ženy ostrieľané životom prezradia svoje tajomstvá," avizuje TV.

Zaujímavým počinom je seriál o kyberšikane #martyisdead, ktorý bude mať premiéru 20. októbra, či časozberný dokument, v ktorom režisér Tadeáš Daněk sleduje cestu niekoľkých utečencov, ktorí hľadajú v Európe nový život.

Na spôsob známeho formátu Sedem .s.r.o. je v ponuke talkšou 7x7, v ktorej aktuálne dianie komentujú: Juraj Šoko Tabaček, Milan Junior Zimnýkoval, Marián Čekovský, Dano Dangl, Adela Vinczeová, Andy Kraus, Jana Kovalčíková.

V ďalšej diskusnej relácii Takže tak štyria hostia Silvia Šuvadová, Michael Szatmáry, Bufeťák zo ZOMRI, Magický Rudolf, komentujú s moderátorom Jurajom Šoko Tabačkom aktuálne udalosti.

Vlastnú reláciu o varení s názvom Šuhajíci pri panvici - Varíme s Juniorom má moderátor Michal Junior Zimnýkoval.

Netradičným formátom je talkšou Nočná zmena, v ktorej moderátor Peter Šarkan Novák debatuje s hosťami aj dvanásť a pol hodiny. Medzi prvými hosťami bol Jožo Ráž.

Mall.tv je možné sledovať zadarmo, kedykoľvek kdekoľvek a na obrazovke akéhokoľvek zariadenia s internetovým pripojením alebo prostredníctvom mobilných aplikácií a smart televízorov.Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Konzervatívny web Postoj.sk sa rozširuje - v septembri chce spustiť vlastnú TV Postoj.

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Letné mesiace patria vo všeobecnosti k tým obdobiam, kedy viac míňame. Takýto trend sa potvrdzuje aj tento rok, a to aj napriek pretrvávajúcej pandémii koronavírusu. Aj keď obavy zo straty príjmu mala v apríli polovica populácie, dnes sa situácia stabilizuje, čo môžeme sledovať na narastajúcej spotrebe a výdavkoch.

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northern Europe predĺžila svoj kontrakt na vysielanie Formuly 1 na Slovensku a v Českej republike o ďalšie tri sezóny.

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

76. výročie Slovenského národného povstania si RTVS v televíznom a rozhlasovom vysielaní bude pripomínať už od polovice augusta. RTVS zaradila do vysielania dokumenty, filmy, diskusie, ale aj priame prenosy z osláv v Banskej Bystrici.

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom odštartoval v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY Billie Eilish globálnu kampaň, v ktorej poukazuje na úspechy a potenciál mladých ľudí.

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

 Lepší ochranu dětí před nevhodným obsahem či obecně ochranu veřejnosti před projevy násilí a nenávisti i před nežádoucí reklamou má zajistit navrhovaný zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek. Zákon předkládaný ministerstvem kultury do českého právního řádu zavádí evropskou směrnici z roku 2018, členské státy se k ní mají připojit do 19. září. V pondělí se návrhem zákona, který mimo jiné zavádí i povinnost pevného podílu evropských děl v nabídce služeb videoték na vyžádání, bude zabývat vláda.

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

„Žralokov z deväťdesiatych rokov si pamätám len zbežne. Nátlakové vyjednávania s hrubými krkmi poznám vlastne len z románov a filmov. Ale to, čo sa dialo v Rosume (sídlo vydavateľstva Trendu - pozn.red.) krátko po tom, ako som dostal výpoveď, mi deväťdesiatky v niečom pripomínalo.“

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Najčítanejšie