Slovak Sport 2 nebude ani v Skylinku ani v UPC

Slovak Sport 2 nebude ani v Skylinku ani v UPC

16.07.2013 09:22 | TV | mk

Nový športový kanál štartuje už 1. augusta. Zatiaľ sa črtá len v nepotvrdenej ponuke Magio TV.

 


Nová športová stanica, ktorej sa podarilo získať viacero zaujímavých športových práv (anglická Premier League, hokejová NHL) zatiaľ veľkých operátorov neoslovila. O zaradenie druhej televíznej stanice spoločnosti Slovak Sport sa netrhajú. Je to jediná stanica, ktorá vlastní práva na exkluzívnu Premier League, ktorá štartuje tiež už v auguste.

 

Skylink sa rozhodol Slovak Sport 2 do ponuky nezaradiť. Televízia o tom informovala v komentári na sociálnej sieti. „SlovakSport 2 na Skylinku nebude," odpovedala spoločnosť stručne. Na ďalšie rozhorčené otázky, kde vlastne bude, už neodpovedala. Bez odpovede ostala aj otázka, kanál či pôvodný Slovak Sport 1 ostane platený a či ostane v ponuke Skylinku.

Nebude ani v UPC. „Tento kanál aktuálne nepripravujeme na zaradenie," povedal pre OOmédiách.com hovorca UPC Jaroslav Kolár. „Keď ide o ponuku športových TV staníc, v UPC DIGITAL ponúkame až 13 športových staníc (Sport 1, Sport 2 , Sport 2 HD, Nova Sport, Nova Sport HD, Eurosport, Eurosport 2, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, ESPN America, Sport 5 a Fishing & Hunting)," dodal.

Orange Slovak Sport.TV nemá v pláne zaradiť. "Slovak Sport TV nezaraďujeme do ponuky našej televízie," odpovedal v reakcii pre Omédiách.com Orange.

"O kanál samozrejme máme záujem, všetko bude závisieť od konkrétnych rokovaní s partnerom," napísal Telekom pred pár dňami na sociálnej sieti.

Slovak Sport 2 štartuje už o pár dní, na otázku u ktorých operátorov bude, odpovedala telefonicky zodpovedná pracovníčka takto: "Do konca týždňa prebiehajú rokovania. Pravdepodobne Magio TV tam bude." Na otázku, či je pravdou, čo píšu viacerí diváci na sociálnej sieti, že za práva Premier League zaplatil Telekom, a preto exluzívne bude Slovak Sport 2 len v Magiu, neodpovedala. Odkázala ma na riaditeľa televízie. Ten zatiaľ na otázky Omédiách.com neodpovedal.

Otázny je aj osud pôvodnej televíznej stanice Slovak Sport v Skylink. „Je mi ľúto, že sa spoločnosť Slovak Sport.TV rozhodla neposkytnúť program Slovak Sport.TV 2 našej platforme. O Slovak Sport.TV v našej ponuke sa rozhodneme po vyjasnení situácie okolo programu Slovak Sport.TV 2," uviedol pre portál Živé.sk člen predstavenstva M7 Group Jaromír Glisník.Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Nejdůvěryhodnějším typem média je podle Čechů rádio, kterému věří 73 procent lidí. Následuje televize s 64 procenty a tisk s důvěrou 60 procent lidí.

Vyhlásenie: Proti volebnej fraške a policajnej brutalite! Za slobodu Bieloruska!

My, príslušníci občianskej spoločnosti Slovenska, ako ľudia ktorí si ctia slobodné demokratické voľby, vyjadrujeme našu plnú podporu občiankam a občanom Bieloruska v ich protestoch proti masívnemu falšovaniu výsledkov prezidentských volieb, v ich boji za slobodu, ktorú im pred 26 rokmi ukradol človek, ktorý je dnes považovaný za jedného z posledných diktátorov v Európe.

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Generálnym tajomníkom služobného úradu Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny je bývalý novinár Karol Zimmer. Ten na ministerstvo, na čele ktorého je Milan Krajniak zo Sme rodina, nastúpil 1. júla 2020.

V Bielorusku pokračujú protesty, viacerí novinári sú nezvestní, vypínajú internet

V Bielorusku pokračujú protesty, viacerí novinári sú nezvestní, vypínajú internet

V bieloruskom Minsku tretiu noc pokračujú protesty proti režimu staronového prezidenta Alexandra Lukašenka. "Policajti zasahujú s novou silou. Zatýkanie začalo. Počuť aj výbuchy, podobné ohlušujúcim granátom, ale k potýčkam doteraz nedošlo," hlási opozičný server Belorusskij partizan s odvolaním sa na informácie zo sociálnych sietí.

Na ministerstve vnútra musel skončiť aj bývalý televízny redaktor

Na ministerstve vnútra musel skončiť aj bývalý televízny redaktor

Bývalý televízny redaktor posledné roky nemal čas chodiť do roboty na ministerstve. Venoval sa vlastnej firme a krízovej komunikácii.

Pätina Slovákov nemá rezervu ani na mesiac. Pripraviť sa na budúcnosť pomôže nová služba Finančný plán

Pätina Slovákov nemá rezervu ani na mesiac. Pripraviť sa na budúcnosť pomôže nová služba Finančný plán

 Koronakríza poriadne prevetrala peňaženky Slovákov. Každá piata rodina dnes nemá rezervu už ani na jeden mesiac. Dobrou správou však je, že viac ako tri štvrtiny domácností si uvedomujú dôležitosť úspor a chcú si sporiť aspoň toľko čo doteraz. So zabezpečením sa do budúcnosti im teraz pomôže nová unikátna služba Finančný plán.

Slovenského rodu som, šunka moja – peripetie Trendu okolo promočlánku o firme Penty

Slovenského rodu som, šunka moja – peripetie Trendu okolo promočlánku o firme Penty

Spoločnosť na výrobu mäsiarskych výrobkov Mecom, ktorú prostredníctvom spoločnosti Carnibona kontroluje Penta, má aktuálne rozsiahlu kampaň, že jej výrobky sú zo slovenského mäsa. Propagovať novú stratégiu sa snaží aj ekonomický týždenník Penty – Trend. Na konci júla zverejnil PR rozhovor so šéfom Mecomu, v pondelok redakčný text, okolo ktorého sa za posledných 24 hodín diali zvláštne veci.

Najčítanejšie