Nová internetová LokalTV odštartovala

Nová internetová LokalTV odštartovala

Zvonenie-hopcip, Čekovského Čadykovka, komixy, videoklipy, necenzúrované epizódy aj vianočný prejav – internetová LokalTV dnes spustila vysielanie.

 

 

Animovaný sitkom pre dospelých LokalTV sa už nevysiela v žiadnej televízii, ale už len na webe. Tvorcovia sa rozhodli vytvoriť pre seriál novú platformu - internetovú stránku LokalTV.sk, kde nie sú len epizódy seriálu, ale viacero noých formátov spojených so seriálom: videoklipy, komixy, rôzne zvonenia, pribudnú postupne aj ďalšie novinky.

Po prvýkrát sú na jednom mieste zverejnené všetky doteraz odvysielané epizódy, na webe JOJ trvalo neboli, keďže televízia nemala práva na internetové šírenie seriálu. Na stránke pribudli aj zostrihy častí, ktoré boli z televíznych epizód vystrihnuté: napríklad Vili v štúdiu, Pišta a chrobák Čorkár, Mravec a mŕtvy Krteček a ďalšie.

Novinkou je Vianočný príhovor Pištu Lakatoša, či bonus v podobe nahrávania znelky pesničky Atóm štiepený s Robom Rothom, Petrou Polnišovou a Richardom Stankem. Novinkou sú aj krátke komixy. Marián Čekovský, ktorý prepožičal hlas Pištovi Lakatošovi, má na webe vlastnú reláciu Čadykovku, ktorá ako jediná nie je animovaná.

V sekcii viedoklipy sú viaceré známe či nové hity spojené s Pištom Lakatošom ako Rytmaus: Kto je pán?, Peter Stašák Wagon, Oblinin Valentínsky song, či na stiahnutie "voljpejre" a "hlášky a ringtouny".

Základom nových formátov na webe je aj teraz  kontroverzný a provokatívny obsah. "Materiály, ktoré nájdete na lokalTV.sk sú nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokov," upozorňuje stránka. Obsah stránky, rovnako ako pri televíznom seriáli, pripravuje produkčná spoločnosť InOut Studio Adriany Kronerovej. Technicky stránku zabezpečuje MADE BY VACULIK.