Na Slovensko prichádza Sport2 HD

Na Slovensko prichádza Sport2 HD

Spoločnosť UPC DTH rozširuje programový balík freeSAT HD v Českej republike a na Slovensku o program Sport2 HD.

Od dnešného na môžu zákazníci služby freeSAT HD sledovať kanál Sport2 v HD kvalite ako súčasť balíka freeSAT HD.

Na kanáli Sport2 HD bude možné sledovať napríklad play-off KHL so Slovanom Bratislava, tenisové turnaje ATP500 a zápasy španielskej ligy La Liga, z ktorej sa budú každý týždeň naživo prenášať zápasy najpopulárnejších tímov vrátane Realu Madrid a FC Barcelony.

„Pridaním kanálu Sport2 HD rozširujeme našu ponuku HD vysielania na súčasných 14 kanálov v kvalite full HD, ktorá obsahuje okrem športového vysielania aj dokumentárne a miestne relácie. Zaradenie tohto skvelého kanálu nadväzuje na nedávny prírastok v našej HD ponuke - kanál Animal Planet HD, ktorý bol pridaný na konci roku 2012," povedal podľa tlačovej správy Jiří Kraval, riaditeľ marketingu a obchodu UPC DTH S.à r.l. v Českej republike a na Slovensku.

Sport2 HD bude pre zákazníkov so set-top boxami od UPC DTH k dispozícii na pozícii 124, pričom set-top box si kanál naladí automaticky.

Zákazníci s vlastným set-top boxom nájdu potrebné frekvencie na naladenie Sport2 HD na webových stránkach www.freesattv.tv. V obidvoch prípadoch musí mať zákazník aktivovanú službu freeSAT HD.

FreeSAT je služba poskytovaná spoločnosťou DTH S.à r.l. v Českej republike a na Slovensku.