Televízia FOOOR už skúšobne vysiela

Televízia FOOOR už skúšobne vysiela

Televízia FOOOR vstupuje na satelit, do kábloviek a IPTV, od začiatku je v ponuke väčšiny hlavných prevádzkovateľov retransmisie.

 

 

Hoci oficiálny štart novej televíznej stanice TV FOOOR je naplánovaný na pondelok 25. januára, televízia už vysiela. Skúšobné vysielanie je už dostupné pre zákazníkov TV Magio na 17-tej pozícii, ale aj u zákazníkov Skylink a CS Link. Skúšobné vysielanie v najbližších hodinách budú môcť naladiť aj zákazníci UPC.

Zatiaľ sa vysiela séria upútaviek a niekoľkominútová promo slučka, zostrihaná z ukážok seriálov, ktoré sa na novej zábavnej televízii objavia.

Ostrý štart vysielania televízie FOOOR je naplánovaný na pondelok 25. februára 2013, prvým odvysielaným programom bude o 17:25 komédia Prázdniny v Amerike. Vysielanie avizuje už aj na vlasntje stránke fooor.markiza.sk.

Z káblových a IPTV operátorov sa Markíza-Slovakia, ktorá vlastní licenciu na vysielanie, dohodla na šírení signálu televízie FOOOR s operátormi UPC Broadband Slovakia, Telekom, Orange Slovensko, Satro, Slovanet, Martico či Swan.

Markíza-Slovakia v súčasnosti rokuje o zaradení stanice FOOOR s približne 130 ďalšími prevádzkovateľmi retransmisie. "Ambíciou je dosiahnuť v krátkom čase čo možno najvyššiu penetráciu jej signálu po celom území Slovenska," oznámila televízia v tlaačovej správe.

Podľa Markízy bude TV Fooor komediálna televízia plná non-stop zábavy a doplní trojicu televízii z rodiny Markíza-Slovakia: plnoformátovú Markízu, najmä na ženského diváka zameranú Doma a „telku pre chlapa" Dajto.

„Je to náš prvý žánrový kanál a očakávame od neho najmä vylepšenie zásahu a vysokej afinity pri oslovení cieľovej skupiny 20-45," povedal Matej Ribanský, riaditeľ Centra reklamy TV Markíza.

Ťažisko programovej štruktúry televízie FOOOR budú tvoriť sitcomy, filmové komédie a pôvodná zábavná tvorba z bohatého archívu materskej TV Markíza.

 

Podrobné informácie (program, ako ju naladiť, relácie) o TV Fooor.

Promo slučka pred štartom televízie FOOOR