Zimná olympiáda: Podrobný program, kedy a kde môžte sledovať Slovákov Foto: RTVS

Zimná olympiáda: Podrobný program, kedy a kde môžte sledovať Slovákov

08.02.2018 10:44 | TV | RTVS, mk

Vo vysielaní RTVS sa olympiáda začne v piatok 9. februára o 11:30 Štúdiom ZOH 2018 na Jednotke a hneď po ňom otváracím ceremoniálom.      

 Ukončí sa v nedeľu 25. februára na Dvojke záverečným Štúdiom ZOH 2018 – sumár o 20:10. Záverečný ceremoniál prinesie Jednotka medzi 12:00 až 14:00.

Odporúčame aj: Olympiáda: Pozrite sa, ako bude vyzerať otvárací ceremoniál. Očakáva sa silný mráz

RTVS odvysiela 200 hodín premiér, vrátane neobmedzeného počtu repríz, čo je približne 108 priamych prenosov a 190 záznamov, píše RTVS v tlačovej správe. Priame prenosy v čase ich vysielania na Jednotke alebo Dvojke bude RTVS prenášať aj na svojom webe. Jeho súčasťou bude tiež samostatná microsite zoh2018.rtvs.sk

Odporúčame aj: Kompletný program olympiády (ZOH)

Pozrite si program so slovenskými športovcami:

 Sobota 10. februára
11.10 h SANE: Jednotlivci - 1. a 2. jazda (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)
12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky žien na 7,5 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Nedeľa 11. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
5.30 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)
6.32 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)
12.00 h SANE: Jednotlivci - 3. a 4. jazda (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)
12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky mužov na 10 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Pondelok 12. februára
2.00 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien - 1. kolo (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
2.33 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
3.06 h SNOUBORDING: Slopestyle - 3. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien - 2. kolo (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová?)
11.10 h BIATLON: stíhacie preteky žien na 10 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
11.50 h SANE: Jednotlivkyne - 1. a 2. jazda (Katarína Šimoňáková)
13.00 h BIATLON: stíhacie preteky mužov na 12,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Utorok 13. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia mužov - zjazd (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
6.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia mužov - slalom (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
9.30 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - kvalifikácia žien (Alena Procházková, Barbora Klementová)
10.05 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - kvalifikácia mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)
11.30 h SANE: Jednotlivkyne - 3. a 4. jazda (Katarína Šimoňáková)
12.00 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - štvrťfinále žien (Alena Procházková, Barbora Klementová?)
12.25 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - štvrťfinále mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek?)
12.55 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - semifinále žien (Alena Procházková, Barbora Klementová?)
13.05 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - semifinále mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek?)
13.25 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - finále žien (Alena Procházková, Barbora Klementová?)
13.34 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - finále mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek?)

Streda 14. februára
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien - 1. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien - 2. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová?)
12.05 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
12.20 h SANE: Dvojice - 1. a 2. jazda (Marek Solčanský a Karol Stuchlák)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina: Slovensko - OŠR

Štvrtok 15. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G mužov (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
7.30 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 10 km voľnou technikou (Alena Procházková, Barbora Klementová)
12.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky mužov na 20 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)
13.30 h SANE: Tímy (Jozef Ninis alebo Jakub Šimoňák, Katarína Šimoňáková, Marek Solčanský a Karol Stuchlák)

Piatok 16. februára
4.10 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina: USA - Slovensko
7.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 15 km voľnou technikou (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)

Sobota 17. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G žien (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
12.15 h BIATLON: preteky žien na 12.5 km s hromadným štartom (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina: Slovinsko - Slovensko

Nedeľa 18. februára
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov - 1. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov - 2. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat?)
12.15 h BIATLON: preteky mužov na 15 km s hromadným štartom (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Pondelok 19. februára
1.30 h SNOUBORDING: Big air - 1. kolo kvalifikácie 1. skupiny žien (Klaudia Medlová)
1.53 h SNOUBORDING: Big air - 2. kolo kvalifikácie 1. skupiny žien (Klaudia Medlová)
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky tanec (Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková)
3.40 h SNOUBORDING: Big air - 1. kolo kvalifikácie 2. skupiny žien (Klaudia Medlová)
4.03 h SNOUBORDING: Big air - 2. kolo kvalifikácie 2. skupiny žien (Klaudia Medlová)
l

Utorok 20. februára
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľný tanec (Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková?)
4.10 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále
8.40 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále
12.15 h BIATLON: miešaná štafeta 2x6 km + 2×7,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko, Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále
13.10 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále

Streda 21. februára
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky program žien (Nicole Rajičová)
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd žien (Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
4.10 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále
8.40 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále
9.00 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint mužov a žien voľnou technikou - semifinále (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek, Alena Procházková, Barbora Klementová)
11.00 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint žien voľnou technikou - finále (Alena Procházková, Barbora Klementová)
11.30 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint mužov voľnou technikou - finále (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále
13.10 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále

Štvrtok 22. februára
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov - 1. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov - 2. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat?)
12.15 h BIATLON: štafeta žien na 4×6 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Piatok 23. februára
1.30 h SNOUBORDING: Big air - 1. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľný program žien (Nicole Rajičová?)
2.00 h SNOUBORDING: Big air - 2. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
2.30 h SNOUBORDING: Big air - 3. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia žien - zjazd (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
6.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia žien - slalom (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
8.40 h HOKEJ - MUŽI: semifinále
12.15 h BIATLON: štafeta mužov na 4×7,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: semifinále

Sobota 24. februára (8 finálových disciplín)
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Tímová súťaž (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová, Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
6.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 50 km klasickou technikou s hromadným štartom (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: o 3. miesto

Nedeľa 25. februára (4 finálové disciplíny)
5.10 h HOKEJ - MUŽI: finále
7.15 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 30 km klasickou technikou s hromadným štartom (Alena Procházková, Barbora Klementová)

 

pošli na vybrali.sme.sk


Najčítanejšie