Zimná olympiáda: Podrobný program, kedy a kde môžte sledovať Slovákov Foto: RTVS

Zimná olympiáda: Podrobný program, kedy a kde môžte sledovať Slovákov

08.02.2018 10:44 | TV | RTVS, mk

Vo vysielaní RTVS sa olympiáda začne v piatok 9. februára o 11:30 Štúdiom ZOH 2018 na Jednotke a hneď po ňom otváracím ceremoniálom.      

 Ukončí sa v nedeľu 25. februára na Dvojke záverečným Štúdiom ZOH 2018 – sumár o 20:10. Záverečný ceremoniál prinesie Jednotka medzi 12:00 až 14:00.

Odporúčame aj: Olympiáda: Pozrite sa, ako bude vyzerať otvárací ceremoniál. Očakáva sa silný mráz

RTVS odvysiela 200 hodín premiér, vrátane neobmedzeného počtu repríz, čo je približne 108 priamych prenosov a 190 záznamov, píše RTVS v tlačovej správe. Priame prenosy v čase ich vysielania na Jednotke alebo Dvojke bude RTVS prenášať aj na svojom webe. Jeho súčasťou bude tiež samostatná microsite zoh2018.rtvs.sk

Odporúčame aj: Kompletný program olympiády (ZOH)

Pozrite si program so slovenskými športovcami:

 Sobota 10. februára
11.10 h SANE: Jednotlivci - 1. a 2. jazda (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)
12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky žien na 7,5 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Nedeľa 11. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
5.30 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)
6.32 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)
12.00 h SANE: Jednotlivci - 3. a 4. jazda (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)
12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky mužov na 10 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Pondelok 12. februára
2.00 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien - 1. kolo (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
2.33 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
3.06 h SNOUBORDING: Slopestyle - 3. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien - 2. kolo (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová?)
11.10 h BIATLON: stíhacie preteky žien na 10 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
11.50 h SANE: Jednotlivkyne - 1. a 2. jazda (Katarína Šimoňáková)
13.00 h BIATLON: stíhacie preteky mužov na 12,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Utorok 13. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia mužov - zjazd (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
6.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia mužov - slalom (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
9.30 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - kvalifikácia žien (Alena Procházková, Barbora Klementová)
10.05 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - kvalifikácia mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)
11.30 h SANE: Jednotlivkyne - 3. a 4. jazda (Katarína Šimoňáková)
12.00 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - štvrťfinále žien (Alena Procházková, Barbora Klementová?)
12.25 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - štvrťfinále mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek?)
12.55 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - semifinále žien (Alena Procházková, Barbora Klementová?)
13.05 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - semifinále mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek?)
13.25 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - finále žien (Alena Procházková, Barbora Klementová?)
13.34 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou - finále mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek?)

Streda 14. februára
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien - 1. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien - 2. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová?)
12.05 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
12.20 h SANE: Dvojice - 1. a 2. jazda (Marek Solčanský a Karol Stuchlák)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina: Slovensko - OŠR

Štvrtok 15. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G mužov (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
7.30 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 10 km voľnou technikou (Alena Procházková, Barbora Klementová)
12.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky mužov na 20 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)
13.30 h SANE: Tímy (Jozef Ninis alebo Jakub Šimoňák, Katarína Šimoňáková, Marek Solčanský a Karol Stuchlák)

Piatok 16. februára
4.10 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina: USA - Slovensko
7.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 15 km voľnou technikou (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)

Sobota 17. februára
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G žien (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
12.15 h BIATLON: preteky žien na 12.5 km s hromadným štartom (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina: Slovinsko - Slovensko

Nedeľa 18. februára
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov - 1. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov - 2. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat?)
12.15 h BIATLON: preteky mužov na 15 km s hromadným štartom (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Pondelok 19. februára
1.30 h SNOUBORDING: Big air - 1. kolo kvalifikácie 1. skupiny žien (Klaudia Medlová)
1.53 h SNOUBORDING: Big air - 2. kolo kvalifikácie 1. skupiny žien (Klaudia Medlová)
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky tanec (Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková)
3.40 h SNOUBORDING: Big air - 1. kolo kvalifikácie 2. skupiny žien (Klaudia Medlová)
4.03 h SNOUBORDING: Big air - 2. kolo kvalifikácie 2. skupiny žien (Klaudia Medlová)
l

Utorok 20. februára
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľný tanec (Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková?)
4.10 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále
8.40 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále
12.15 h BIATLON: miešaná štafeta 2x6 km + 2×7,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko, Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále
13.10 h HOKEJ - MUŽI: osemfinále

Streda 21. februára
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky program žien (Nicole Rajičová)
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd žien (Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
4.10 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále
8.40 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále
9.00 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint mužov a žien voľnou technikou - semifinále (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek, Alena Procházková, Barbora Klementová)
11.00 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint žien voľnou technikou - finále (Alena Procházková, Barbora Klementová)
11.30 h BEH NA LYŽIACH: Tímšprint mužov voľnou technikou - finále (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále
13.10 h HOKEJ - MUŽI: štvrťfinále

Štvrtok 22. februára
2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov - 1. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov - 2. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat?)
12.15 h BIATLON: štafeta žien na 4×6 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Piatok 23. februára
1.30 h SNOUBORDING: Big air - 1. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľný program žien (Nicole Rajičová?)
2.00 h SNOUBORDING: Big air - 2. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
2.30 h SNOUBORDING: Big air - 3. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia žien - zjazd (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
6.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia žien - slalom (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)
8.40 h HOKEJ - MUŽI: semifinále
12.15 h BIATLON: štafeta mužov na 4×7,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: semifinále

Sobota 24. februára (8 finálových disciplín)
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Tímová súťaž (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová, Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
6.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 50 km klasickou technikou s hromadným štartom (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)
13.10 h HOKEJ - MUŽI: o 3. miesto

Nedeľa 25. februára (4 finálové disciplíny)
5.10 h HOKEJ - MUŽI: finále
7.15 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 30 km klasickou technikou s hromadným štartom (Alena Procházková, Barbora Klementová)

 

pošli na vybrali.sme.sk
Polícia spackala obhliadku miesta vraždy Kuciaka, tvrdí Lipšic

Polícia spackala obhliadku miesta vraždy Kuciaka, tvrdí Lipšic

Polícia spackala prvú ohliadku miesta februárovej vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Novinár reaguje na rozhodnutie prokuratúry stiahnuť naňho žalobu za ohováranie

Novinár reaguje na rozhodnutie prokuratúry stiahnuť naňho žalobu za ohováranie

Novinár Lukáš Milan v roku 2015 napísal pre týždenník Plus 7 dní článok s názvom Košická chobotnica s podtitulom Výpalník Paška?

V Plus 7 dní je viacero zmien, vracia sa redaktorka, ktorá odišla kvôli vedeniu

V Plus 7 dní je viacero zmien, vracia sa redaktorka, ktorá odišla kvôli vedeniu

V týždenníku Plus 7 dní skončila zástupkyňa šéfredaktora, vracia sa bývalá šéfka oddelenia politiky.

V ruskej Soči VUJE nadviazalo spoluprácu s Južnou Kóreou

V ruskej Soči VUJE nadviazalo spoluprácu s Južnou Kóreou

Na 10. ročníku najvýznamnejšieho medzinárodného fóra jadrovej energetiky AtomeXpo 2018 bolo Slovensko zastúpené spoločnosťou so 40-ročnou tradíciou v odbore - VUJE Trnava.

JOJ vysvetľuje, prečo v kriminálke Za sklom vymenila dvojníka Kaliňáka

JOJ vysvetľuje, prečo v kriminálke Za sklom vymenila dvojníka Kaliňáka

Po viacerých peripetiách JOJ konečne nasadila do vysielania druhú sériu kriminálneho seriálu Za sklom.

Vznikol nový magazín ZaPlotom.sk

Vznikol nový magazín ZaPlotom.sk

V týchto dňoch bol spustený neobvyklý online magazín, ktorý chce poukázať na lepšiu stránku Slovenska.

 

Slováci popri televízii najčastejšie surfujú na internete a na sociálnych sieťach

Slováci popri televízii najčastejšie surfujú na internete a na sociálnych sieťach

Medzi najčastejšie činnosti, ktorým sa internetoví obyvatelia Slovenska zvládajú venovať popri sledovaní televízie, patrí surfovanie na internete, na druhom mieste je prehliadanie sociálnych sietí.

RTVS odvysiela v premiére sériu dokumentov Biele vrany

RTVS odvysiela v premiére sériu dokumentov Biele vrany

Premiérovú šesťdielnu sériu autorských dokumentov o problémoch našej krajiny a tých, ktorí sa neboja napriek nepríjemnostiam upozorniť na problémy a bojujú za nápravu, si vďaka RTVS môžu diváci pozrieť každý pondelok od 21. mája večer na Dvojke.

Šéf Facebooku príde do Bruselu vyjasniť otázky ohľadom ochrany osobných údajov

Šéf Facebooku príde do Bruselu vyjasniť otázky ohľadom ochrany osobných údajov

Konferencia predsedov politických skupín Európskeho parlamentu odsúhlasila, že šéf Facebooku Mark Zuckerberg by mal prísť na stretnutie so zástupcami EP vyjasniť otázky, ktoré sa týkajú používania osobných údajov.

Markíza bude mať mimoriadny rozhovor s Andrejom Kiskom

Markíza bude mať mimoriadny rozhovor s Andrejom Kiskom

Markíza zaradila v nedeľu o 13:00 do vysielania 25-minútovú politickú talkshow, kde redaktor spravodajstva vyspovedá prezidenta SR Andreja Kisku.

Najčítanejšie