Vznikol nový video portál - Film Popular

 Vznikol nový video portál - Film Popular Reprofoto Film Popular

Stránky Film Popular nabídnou více než tisícovku televizních pořadů a filmů převážně z nabídky kanálů CS film, Kinosvět a CS mini. Uvedl to mluvčí firmy František Malina.

Československá filmová společnost dnes spustila internetový video portál.

Portál je vytvořen technologií, která se automaticky přizpůsobuje velikosti zobrazovacího zařízení, tedy počítačům s monitory různých velikostí, notebookům, tabletům či mobilům. Jeho uživatelé zaplatí za přístup 199 Kč ročně formou prémiových SMS.

"Film Popular je plně v češtině, bez reklamy a orientuje se na záhady a tajemství, krimi, vojenskou tématiku, ale i na dětské pořady. Nabídka je členěna do jednotlivých žánrových skupin, počínaje světem v HD přes filmy a seriály a konče tematickými kanály, třeba o zdraví. Jeho uživatelé navíc získají přístup k předpremiérám a k archivu TV Kinosvět," uvedl ředitel společnosti Leoš Pohl.

Československá filmová společnost provozuje televizní kanály CS film, Kinosvět, CS mini, Horor film, dále rádio Dechovka, TV Praha a regionální síť DVB-T Prague Digital TV. Většinovým vlastníkem je Leoš Pohl.

Vlastní videotéky mají například O2 TV, Prima, Nova a Česká televize.