Komplexné riešenie zabezpečenia verejného osvetlenia Foto: shutterstock

Komplexné riešenie zabezpečenia verejného osvetlenia

10.03.2019 17:29 | Marketing | PR

Verejné osvetlenie je v súčasnosti štandardom každej obce či mesta, pričom povinnosť poskytovania tejto služby zo strany samospráv vyplýva zo Zákona o obecnom zriadení. Verejné osvetlenie je významným prvkom pasívnej bezpečnosti obyvateľstva, bezpečnosti prepravy na komunikáciách a v značnej miere vizitkou turistickej atraktívnosti mesta či obce.

Problematika obnovy a modernizácie sústav verejného osvetlenia sa v priebehu ostatných rokov dostala predovšetkým do polohy získania nenávratných finančných zdrojov na výmenu svietidiel a ušetriť náklady na celkové prevádzkovanie.

Pôvodné svetlá sú nahradzované novými, ktoré spotrebujú menej elektrickej energie a zároveň s vyššou intenzitou osvetlenia. Osvetlenie je riadené astronomickým systémom s nastavením podľa zemepisnej polohy mesta a pohybu Slnka. Celý systém riadenia je dôkladne prepracovaný do najmenšieho detailu. Najdôležitejší je výber spoľahlivej a overenej firmy, ktorá zabezpečí prevádzkovanie služby za nevyhnutnej podmienky modernizácie siete verejného osvetlenia vo vašej obci či v meste.

 Foto: shutterstock

Služby verejného osvetlenia, vykonávané spoločnosťou FIN.M.O.S., a.s.

Spoločnosť FIN.M.O.S., a.s. je významnou firmou, ktorá poskytuje služby verejného osvetlenia obyvateľstvu v plnom rozsahu, a to vrátane zabezpečenia údržby a dodávok elektrickej energie. Nedeliteľnou súčasťou služieb je rekonštrukcia a modernizácia siete verejného osvetlenia v dohodnutom rozsahu na vlastné náklady spoločnosti.

Pozitívne referencie od spokojných klientov

Spoločnosť FIN.M.O.S., a.s. sa môže pochváliť pozitívnymi referenciami od mnohých spokojných klientov, ktorí sa o spolupráci vyjadrujú pozitívne. Príkladom sú primátori miest Rožňava, Galanta, Liptovský Mikuláš či Vranov nad Topľou, ktorí potvrdili skutočný pokles elektrickej energie o takmer 50%! Prírastok svetelných bodov, modernizácia verejného osvetlenia a koniec koncov i nižšie rozpočtové zaťaženie príslušných miest sú ďalšie z predností, prečo je správne uprednostniť firmu, ktorá sa stará o zabezpečenie a realizáciu projektov mimo operačných programov EÚ.

pošli na vybrali.sme.sk


Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

2. Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

Veľa ľudí má nápady za milión dolárov. Sú sebavedomí a veria, že ich nový produkt alebo služba ich spravia bohatými a ich sny sa naplnia. Problém je, že väčšina ľudí nevie, ako zmeniť svoj nápad za milión na skutočný milión dolárov.

Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

3. Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

Polícia podozrieva dvoch mužov z českého Karvinska z krádeží prenosov licencovaných a bežne nedostupných športových súťaží ako futbalová anglická Premier League.

.týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

4. .týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

Po prvom kole prezidentských volieb sa prostredníctvom sociálnych sietí začal šíriť status študenta bratislavského gymnázia, ktorý na facebooku vystupuje pod menom Emil Hodál, v ktorom pejoratívne písal o tom, ako Zuzana Čaputová po víťazstve „zatočí“ so svojimi oponentmi.

MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

5. MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

Ministerstvo zahraničných vecí zverejnilo vyhlásenie, v ktorom sa „striktne ohradzuje voči vyjadreniam poslanca SNS Jaroslava Pašku."

Osvienčimské múzeum: Nepózujte na koľajniciach do tábora smrti!

6. Osvienčimské múzeum: Nepózujte na koľajniciach do tábora smrti!

Múzeum v bývalom nacistickom koncentračnom tábore v Osvienčime požiadalo návštevníkov, aby prestali pózovať na koľajniciach vedúcich do niekdajšieho vyhladzovacieho tábora Osvienčim-Brezinka.

Orange vyzbieral už viac ako 304 000 nepotrebných telefónov. Motivuje zákazníkov rozmýšľať zodpovedne

7. Orange vyzbieral už viac ako 304 000 nepotrebných telefónov. Motivuje zákazníkov rozmýšľať zodpovedne

Staré mobilné telefóny nepatria do smetného koša. Vďaka pretrvávajúcemu technologickému boomu sa mobily stali našou nevyhnutnou súčasťou a fungovanie bez nich si už nevieme predstaviť.

Fico novinárom: Nemám pred vami žiaden rešpekt, budem s vami bojovať! (VIDEO)

8. Fico novinárom: Nemám pred vami žiaden rešpekt, budem s vami bojovať! (VIDEO)

Robert Fico dnes zvolal tlačovú besedu, na to, aby vynadal novinárom a oznámil im, že sa k ním bude chovať ešte horšie, ako sa chová.

Slováci vytvorili chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy

9. Slováci vytvorili chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy

Neoverené informácie, konšpirácie, falošné fotky, strašenie či chýbajúci autor. To sú časté manipulácie dezinformačných webov. Pomôcť odhaliť ich má prvý facebookový chatbot menom Checkbot.

Markíza dostala vysokú pokutu za reportáže o pôrode rodičky, ktorá zomrela

10. Markíza dostala vysokú pokutu za reportáže o pôrode rodičky, ktorá zomrela

Prípad rodičky, ktorá po pôrode upadla do kómy a následne zomrela, minulý rok otriasol Slovenskom a venovali sa mu viaceré médiá. Markíza na prípad upozornila vo viacerých reportážach – v Televíznych novinách aj v relácii Reflex.

Najčítanejšie