Aliancia za rodinu ponúka za kampaňovanie výhry Foto: Aliancia za rodinu

Aliancia za rodinu ponúka za kampaňovanie výhry

18.01.2015 10:34 | Marketing | mk

Aliancia za rodinu avizovala, že má v pláne do kampane investovať 110 000 eur. Potrebujeme ešte minimálne 36 tisíc eur, hovorí Anton Chromík.

 


Aliancia za rodinu, ktorá je iniciátorom referenda za rodinu, už má rozsiahlu kampaň. Na účasť vyzývajú už od decembra aj zástupcovia evanjelickej a katolíckej cirkvi.

 Masívna kampaň sa opiera o deti. V kampani sa objavujú heslá ako „Príďte chrániť rodinu" či „Deti v tom majú jasno". V aktuálnom spote vystupuje aj televízna moderátorka.

Na financovanie kampane zbiera príspevky od ľudí. S kampaňou vypomáhajú aj dobrovoľníci a za kampaňovanie ponúka aj výhry. „Pošli nám fotku, na ktorej kampaňuješ pre referendum a vyhraj symbolické ceny." Na súťažnej fotke má byť napríklad nosenie trička, odznaku, nálepky na aute, vyvesenie podpornej plachty na plote, propagovanie referenda na webe (bannery), rozdávanie letákov, zorganizovanie podujatia pre referendum a podobne. Zároveň distribuuje letáky, ktoré sú aj v kostoloch.

Dary, ktoré zbiera Aliancia, majú byť použité nielen kampaň a na „komunikáciu významu referenda a vyvracanie nepravdivých mýtov šírených niektorými médiami," ale aj na „projekt zameraný na podporu pro-rodinných kandidátov kandidujúcich v komunálnych voľbách."

Odporúčame aj: Macko za LGBTI komunitu: Neplánujeme plytvať financiami na nezmyselnú kampaň

 


 

 Anton Chromík z Aliancie za rodinu: Potrebujeme ešte minimálne 36 tisíc

 

Čo hovoríte na postoj televízií, ktoré nebudú vysielať kampaň Aliancie za rodinu?

Mala to byť celospoločenská diskusia. Ak je tu takáto cenzúra na názory o rodine, aké by to bolo, ak by sme povolili tieto veci? Vyzývam LGBTI aktivistov aby sa dištancovali od tohto konania, ide aj o ich slobodu.

Aké máte alternatívy?

Ľudí, ktorí budú presviedčať, lebo sa presvedčili a médiá, ktoré nám umožnia reklamu.

Ako bude vyzerať vaša kampaň? V ktorých médiách bude? Ktoré ste oslovili a ktoré vám ju potvrdili?

Túto oblasť má na starosti agentúra a zoznam ešte nie je ustálený.

Máte zbierku na kampaň, koľko sa vám podarilo vyzbierať?

O pár tisíc eur viac, ako sme ohlásili na začiatku kampane.

Koľko ešte potrebujete?

Potrebujeme minimálne 36 tisíc.

Je cela kampaň postavená na dobrovoľných príspevkoch, alebo mate aj iné zdroje?

Celá kampaň je postavená na dobrovoľníckej práci, ktorá je našou najväčšou hodnotou a na dobrovoľných daroch najmä jednotlivcov a organizácií.

Ktorá agentúra vám pomáha?

Každý, kto nám pomáha, robí veľkú prácu, preto nepotrebujeme pridať k jeho práci ešte tlak médií.Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Konzervatívny web Postoj.sk sa rozširuje - v septembri chce spustiť vlastnú TV Postoj.

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Letné mesiace patria vo všeobecnosti k tým obdobiam, kedy viac míňame. Takýto trend sa potvrdzuje aj tento rok, a to aj napriek pretrvávajúcej pandémii koronavírusu. Aj keď obavy zo straty príjmu mala v apríli polovica populácie, dnes sa situácia stabilizuje, čo môžeme sledovať na narastajúcej spotrebe a výdavkoch.

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northern Europe predĺžila svoj kontrakt na vysielanie Formuly 1 na Slovensku a v Českej republike o ďalšie tri sezóny.

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

76. výročie Slovenského národného povstania si RTVS v televíznom a rozhlasovom vysielaní bude pripomínať už od polovice augusta. RTVS zaradila do vysielania dokumenty, filmy, diskusie, ale aj priame prenosy z osláv v Banskej Bystrici.

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom odštartoval v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY Billie Eilish globálnu kampaň, v ktorej poukazuje na úspechy a potenciál mladých ľudí.

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

 Lepší ochranu dětí před nevhodným obsahem či obecně ochranu veřejnosti před projevy násilí a nenávisti i před nežádoucí reklamou má zajistit navrhovaný zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek. Zákon předkládaný ministerstvem kultury do českého právního řádu zavádí evropskou směrnici z roku 2018, členské státy se k ní mají připojit do 19. září. V pondělí se návrhem zákona, který mimo jiné zavádí i povinnost pevného podílu evropských děl v nabídce služeb videoték na vyžádání, bude zabývat vláda.

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

„Žralokov z deväťdesiatych rokov si pamätám len zbežne. Nátlakové vyjednávania s hrubými krkmi poznám vlastne len z románov a filmov. Ale to, čo sa dialo v Rosume (sídlo vydavateľstva Trendu - pozn.red.) krátko po tom, ako som dostal výpoveď, mi deväťdesiatky v niečom pripomínalo.“

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Najčítanejšie