Na Markízu prichádza Nevesta pre milionára s novým názvom Ruža pre nevestu, prinášame podrobnosti (FOTO)

Na Markízu prichádza Nevesta pre milionára s novým názvom Ruža pre nevestu, prinášame podrobnosti (FOTO) Foto: Markíza

Po dlhých rokoch sa na obrazovky TV Markíza vracia celosvetovo úspešný formát The Bachelor, tentokrát so slovenským názvom Ruža pre nevestu. V minulosti ho diváci a diváčky mohli poznať pod názvom Nevesta pre milionára. V novej sérii reality šou dostane jeden atraktívny slobodný muž príležitosť nájsť si ženu svojich snov – a možno aj budúcu nevestu. Úvodnú epizódu odvysiela Markíza v piatok 3. marca 2023 o 20:30 hod.

Hlavným aktérom je 29-ročný podnikateľ Tomáš Tarr s ktorým sa bude postupne zoznamovať 18 žien. Bude sa s nimi zbližovať a vyberať si z nich svoju potenciálnu životnú partnerku. Každá z nich je výraznou individualitou, ktorá sa usiluje vytvoriť si svoj vlastný príbeh lásky s Tomášom v hlavnej úlohe. Avšak na konci vo finále zostane už iba jedna žena. Prijme napokon jeho poslednú ružu a stane sa z nich skutočný, láskou naplnený pár?

Odporúčame aj: Obzrite si luxusnú vilu v Turecku, kde sa natáča Ruža pre nevestu (FOTO, VIDEO)

Tomáš Tarr sa narodil v Štúrove, momentálne žije a pracuje v thajskom Bangkoku.

Podniká v kreatívnom priemysle, kde má množstvo klientov, ktorým sa stará o marketingovú podporu. Okrem toho investuje a pracuje na otvorení vlastného biznisu. Príležitostne sa venuje modelingu a herectvu. Napriek tomu, že nikdy nemal núdzu o ženy, zatiaľ sa mu nepodarilo nájsť tú pravú.

Foto: Markíza

„Ponuka účinkovať v šou Ruža pre nevestu je pre mňa výzvou a zároveň akýmsi dobrodružstvom na ceste hľadania lásky. Viaceré moje vzťahy v zahraničí stroskotali práve na kultúrnych rozdieloch či rozdielnej mentalite žien, na akú som bol dovtedy zvyknutý. Aj to bol dôvod, prečo som kývol na ponuku TV Markíza využiť možnosť stretnúť svoju spriaznenú dušu prostredníctvom tejto šou. Nájsť si v tomto hektickom období môjho života dievča zo Slovenska, s ktorým budem mať veľa spoločného a s ktorým môžem zdieľať svoje hodnoty a zápal pre prácu, bola pre mňa motivácia, ktorá v rozhodovaní jednoznačne zvíťazila,“ priblížil Tomáš Tarr.

Odporúčame aj: Na Markízu prichádza Nevesta pre milionára s novým názvom Ruža pre nevestu, prinášame podrobnosti (FOTO)

Novou šou bude sprevádzať talentovaný mladý herec a model Krištof Králik, ktorého si diváci a diváčky obľúbili v seriálovom hite Pán profesor a osvedčil sa aj ako moderátor magazínu Voyo News. „Táto skúsenosť je pre mňa doteraz najväčšou skúškou a najväčšou zodpovednosťou v živote. Verím, že nielen TV Markíza, ale aj divákom dokážem, že to nerobím náhodou a bude to pre mňa nový začiatok. Vyskúšal som si moderovanie Voyo News, kedy som si uvedomil, že poloha moderátora ma naozaj baví a keďže v prostredí, kde niekomu radím vo vzťahoch som ako doma, neváhal som ani minútu a ponuku moderovať tento projekt som prijal. Samotný formát je nádherný, plný romantiky a diváci sa rozhodne majú na čo tešiť,“ skonštatoval.

Foto: Markíza

Zaujímavosťou je, že väčšina diania šou Ruža pre nevestu sa bude odohrávať v Turecku.