Modré z neba získala Markíza späť

Modré z neba získala Markíza späť

28.01.2014 16:16 | TV | mk

Fan page stránka relácie Modré z neba na Facebooku sa po niekoľkých dňoch opäť objavila. 17. januára bol zablokovaná. Je pravdepodobné, že o zablokovanie požiadala samotná televízia.

 

 

Hoci pôvodne stránka vznikla na to, aby propagovala reláciu Markízy Modré z neba, potom, ako Markíza nepredĺžila zmluvu s Vilom Rozborilom na ďalšiu spoluprácu, zo stránky zmizli všetky znaky televízie – logo relácie, odkaz na televíziu Markíza. Naopak pribúdali statusy na články z čas.sk a informácie o nových aktivitách Rozborila u konkurencie. Dokonca ako kontaktná adresa bol uvedený web čas.sk.

Stránka sa po niekoľkých dňoch objavila a Markíza už je označená ako vlastník stránky. Televízia zmenu nekomentovala. Zatiaľ nie je jasné, kto je adminom stránky. Jasné to bude podľa prvého statusu, ktorý sa na stránke objaví.

 

Pôvodný článok 17. januára 2014

Modré z neba bola jedna z najväčších slovenských stránok na Facebooku. Má okolo 350 tisíc fanúšikov. Po tom, ako stránka začala propagovať web čas.sk, bola náhle zablokovaná.

 

Emócie a príbehy z obrazovky pokračovali po skončení relácie na Facebooku. Známe boli statusy moderátora na posielanie like na znak súcitu, čo okrem súcitu malo aj silné marketinové posolstvo. Dnes je stránka nefunkčná.

Po tom, ako sa Vilo Rozboril nedohodol na podpise novej zmluvy a televízia oznámila, že reláciu na jar nebude vysielať, sa na stránke začali diať zmeny. Zmizli logá televízie aj relácie a dokonca aj odkaz na domovský web markiza.sk. Pri kontaktoch sa namieto "markiza.sk" objavil odkaz  na "cas.sk". Podľa informácií omédiách.com web spravoval Vilo Rozboril a jeho tím z Modrého z neba.

Odporúčame aj: Modré z neba s Rozborilom na Markíze nebude

Na stránke začali pribúdať statusy s odkazmi na propagačné články na čas.sk o Rozborilovi, alebo články hlavne z čas.sk o pokračovaní príbehov Modrého z neba. Rozboril zároveň odkazoval fanúšikov na novú stránku, kde sa propaguje jeho chystané účinkovanie na JOJ, kde má mať dve relácie.

V jednej bude moderátorom relácie na spôsob IQ test národa a druhá bude o plnení snov, s tým, že moderátor avizuje, že to bude čoskoro.

Markíza poskytla pre Omédiách.com takéto stanovisko: „Modré z neba je značka, ktorá patrí televízii Markíza, ale televízia ako vlastník značky v posledných mesiacoch nedisponovala administratívnymi právami k stránke," povedala pre Omédiách.com hovorkyňa televízie Markíza Tatiana Tóthová.Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Konzervatívny web Postoj.sk sa rozširuje - v septembri chce spustiť vlastnú TV Postoj.

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Letné mesiace patria vo všeobecnosti k tým obdobiam, kedy viac míňame. Takýto trend sa potvrdzuje aj tento rok, a to aj napriek pretrvávajúcej pandémii koronavírusu. Aj keď obavy zo straty príjmu mala v apríli polovica populácie, dnes sa situácia stabilizuje, čo môžeme sledovať na narastajúcej spotrebe a výdavkoch.

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northern Europe predĺžila svoj kontrakt na vysielanie Formuly 1 na Slovensku a v Českej republike o ďalšie tri sezóny.

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

76. výročie Slovenského národného povstania si RTVS v televíznom a rozhlasovom vysielaní bude pripomínať už od polovice augusta. RTVS zaradila do vysielania dokumenty, filmy, diskusie, ale aj priame prenosy z osláv v Banskej Bystrici.

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom odštartoval v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY Billie Eilish globálnu kampaň, v ktorej poukazuje na úspechy a potenciál mladých ľudí.

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

 Lepší ochranu dětí před nevhodným obsahem či obecně ochranu veřejnosti před projevy násilí a nenávisti i před nežádoucí reklamou má zajistit navrhovaný zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek. Zákon předkládaný ministerstvem kultury do českého právního řádu zavádí evropskou směrnici z roku 2018, členské státy se k ní mají připojit do 19. září. V pondělí se návrhem zákona, který mimo jiné zavádí i povinnost pevného podílu evropských děl v nabídce služeb videoték na vyžádání, bude zabývat vláda.

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

„Žralokov z deväťdesiatych rokov si pamätám len zbežne. Nátlakové vyjednávania s hrubými krkmi poznám vlastne len z románov a filmov. Ale to, čo sa dialo v Rosume (sídlo vydavateľstva Trendu - pozn.red.) krátko po tom, ako som dostal výpoveď, mi deväťdesiatky v niečom pripomínalo.“

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Najčítanejšie