Jeseň na JOJ – každý deň Farmár, cez víkend Rozboril Foto: JOJ

Jeseň na JOJ – každý deň Farmár, cez víkend Rozboril

10.08.2015 11:53 | TV | mk

Slama, hnoj, nadávky, vulgarizmy a šteklivé scény budú na Markíze a JOJ opäť.

 

 


Televízia JOJ začína vysielať reláciu Farmár hľadá ženu už 24. augusta, pričom podľa predbežných plánov televízie to bude hlavný vysielací program jesennej štruktúry JOJ spolu so seriálom Divoké kone, ktorý onedlho pokračuje novou druhou sériou. JOJ bude reality šou z prostredia statku, kde si Farmár bude hľadať vhodnú partnerku, vysielať každý pracovný deň, okrem piatku, vždy po seriáli Divoké kone. Jednou z účinkujúcich bude napríkad 26-ročná Jana, ktorá žije pri Novej Bani, kde chová býkov a cez JOJ si hľadá partnera. Moderátorkou je Aneta Parišková, ktorá moderuje už štvrtú sériu.

Reláciu bude vysielať JOJ okolo 22 hodiny a reprízovať ju bude krátko popoludní. Televízia pritom v minulosti dostala práve za túto reláciu viacero sankcií, za nevhodné scény a vulgarizmy, ktoré je možné vysielať až po 22 hodine. Televízia to vyriešila tak, že program označila v programových plánoch ako vhodný od 12 rokov.

Novinkou bude na JOJ šou o varení s názvom Moja mama varí lepšie, ako tvoja, ktorú bude vysielať počas pracovných dní podvečer. V nedeľu pribudne Rozborilova šou V siedmom nebi a onedlho začína aj spevácka šou Česko Slovensko má talent, ktorú bude vysielať JOJ s TV Prima.

Reality šou o živote na Farme bude mať na jeseň aj Markíza. Začína ju vysielač vo štvrtok 27. augusta, moderátorkou bude Kveta Horváthová.

JOJ chystá aj nový seriál Andyho Krausa Dvojičky. Zatiaľ dátum štartu neoznámila.

pošli na vybrali.sme.sk


Reportéri bez hraníc žiadajú Zuzanu Čaputovú, aby vetovala tlačový zákon

1. Reportéri bez hraníc žiadajú Zuzanu Čaputovú, aby vetovala tlačový zákon

Reportéri bez hraníc (RSF) zverejnili vyhlásenie, v ktorom naliehajú na slovenskú prezidentku, aby nepodpísala pozmeňujúce a doplňujúce návrhy tlačového zákona, ktoré v utorok prijal parlament, pretože by slovenským politikom poskytli automatické právo na odpoveď v médiách, ak by uvedené správy boli „nepravdivé alebo zavádzajúce“.

Poštová banka má vlastnú kolekciu oblečenia: Dobro sa nosí (FOTO)

2. Poštová banka má vlastnú kolekciu oblečenia: Dobro sa nosí (FOTO)

Poštová banka spustila predaj vlastnej kolekcie oblečenia pod názvom Dobro sa nosí. Celý výťažok z  predaja poputuje na dobrú vec. Záujemcovia ju nájdu v predajni Nosene a kúpou kúskov z tejto kolekcie sa aj oni stanú nositeľmi dobra.

Poľsko sa vo svete promuje fotografiami Prahy (FOTO)

3. Poľsko sa vo svete promuje fotografiami Prahy (FOTO)

Poľsko si najalo americkú reklamnú agentúru, ktorá jeho krásy propagovala prostredníctvom fotografií z Prahy. Poľská národná nadácia zaplatila americkej agentúre White House Writers Group (WHWG) podľa poľského portálu onet.pl 5,5 milióna dolárov.

Novinár bol zatknutý po tweete, ktorým urazil políciu

4. Novinár bol zatknutý po tweete, ktorým urazil políciu

Chorvátsky novinár spravodajského portálu Index.hr bol zatknutý a prepustený s pokutou za údajnú urážku chorvátskej polície na twitteri. Kvôli ďalšiemu vyjadreniu na tejto sociálnej sieti čelí obvineniu, že sa dotkol cítenia Chorvátov, informovali miestne médiá.

Parlament zrušil koncesionárske poplatky pre časť obyvateľov. Pozrite sa pre koho a od kedy

5. Parlament zrušil koncesionárske poplatky pre časť obyvateľov. Pozrite sa pre koho a od kedy

Parlament dnes schválil novelu zákona, ktorou zrušil koncesionárske poplatky pre dôchodcov, ľudí v hmotnej núdzi a pre zdravotne postihnutých.

Internet by sme deťom nemali zakazovať.  Mali by sme ich učiť používať ho správne

6. Internet by sme deťom nemali zakazovať. Mali by sme ich učiť používať ho správne

Internet sa veľmi rýchlo stal neoddeliteľnou súčasťou života dospelých, ale aj tínedžerov a detí. Tie si bez online pripojenia nevedia predstaviť svoj deň. Internet sa už od útleho detstva stáva ich primárnym zdrojom informácií, ale aj hlavným sprostredkovateľom sociálneho kontaktu s rovesníkmi. Nadácia Orange vo svojom grantovom programe e-Školy pre budúcnosť upozorňuje na potrebu zabezpečiť žiakom potrebné zručnosti a skúsenosti nevyhnutné pre spoločenské a pracovné prostredie 21.storočia.

Orange spúšťa globálnu komunikačnú kampaň na podporu rozumného a bezpečného používania digitálnych technológií (VIDEO)

7. Orange spúšťa globálnu komunikačnú kampaň na podporu rozumného a bezpečného používania digitálnych technológií (VIDEO)

Orange v týchto dňoch spúšťa aj na Slovensku globálnu kampaň, ktorá sa zaoberá rozumným a bezpečným používaním digitálnych technológií. 

Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

8. Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

Politici, vysokí štátni úradníci a ďalší predstavitelia verejných inštitúcií opäť získajú právo na zverejnenie reakcie na články tlače a tlačových agentúr, pokiaľ tieto články obsahujú nepravdivé alebo neúplné údaje o ich práci.

Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

9. Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

 Vydavatelství Mafra dnes spustilo prémiovou nadstavbu svého zpravodajského portálu iDNES.cz.

Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

10. Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

Necelý rok po začiatku vysielania v susednej Českej republike začala vysielať na Slovensku lokalizovaná Mall.tv aj s vlastnou produkciou. Vysielateľ avizuje dvanásť pôvodných relácií, v ktorých budú účinkovať známe tváre z Markízy, JOJ či RTVS.

Najčítanejšie