TA3 štartuje novú reláciu s Bezákom

TA3 štartuje novú reláciu s Bezákom

Odvolaný arcibiskup Róbert Bezák je populárny. Po tom, ako mu .týždeň vytvoril vlastný stĺpček v časopise, novú reláciu s Bezákom odštartuje aj TA3.

 

 

V nedeľu 17. februára televízia TA3 v premiére odvysiela novú reláciu s názvom Slovo v čase. Jej úvodným hosťom bude odvolaný arcibiskup Róbert Bezák.

Premiére relácie bude v programovej štruktúre TA3 patriť vždy nedeľa a vysielací čas po skončení Hlavných správ, teda po 19.00. Tematicky pôjde o krátke duchovné zamyslenia sa. Úvodné časti relácie budú patriť arcibiskupovi Róbertovi Bezákovi, ktorý bude divákov TA3 sprevádzať týmto pôstnym predveľkonočným obdobím, píše v tlačovej správe televízia.

„Pôstne obdobie v období pred Veľkou nocou je v zmysle duchovnej očisty a prípravy na tieto sviatky významné pre všetkých kresťanov na celom svete. Nová relácia Slovo v čase je vhodným formátom, aby sme tak oslovili nielen veriacich, ale všetkých divákov TA3 ku krátkym zamysleniam sa na rôzne duchovné témy," povedala podľa tlačovej správy Martina Kyselová, šéfredaktorka spravodajstva televízie TA3.

Bezák bude mať reláciu podĺa plánov televízie v pôstnom období. Po pôste plánuje televízia TA3 pozývať do relácie Slovo v čase aj iných hostí.

Okrem toho TA3 pripravuje do vysielania viacero programových zmien, televízia zatiaľ chystané zmeny nekonkretizovala. 

Aktualizácia: prvé vydanie relácie 17. 2. 2013

Róbert Bezák v relácii Slovo v čase

 

 

BRATISLAVA, 15. februára 2013 –V nedeľu, 17. februára, televízia TA3 v premiére odvysiela reláciu Slovo v čase. Jej úvodným hosťom bude arcibiskup Róbert Bezák.

Spravodajská televízia TA3 aktuálne pripravuje do vysielania viacero programových zmien. Novinkou, ktorá prichádza na obrazovky TA3 tento víkend, je relácia Slovo v čase.

Premiére relácie bude v programovej štruktúre TA3 patriť vždy nedeľa a vysielací čas po skončení Hlavných správ, teda po 19.00. Tematicky pôjde o krátke duchovné zamyslenia sa. Úvodné časti relácie budú patriť arcibiskupovi Róbertovi Bezákovi, ktorý bude divákov TA3 sprevádzať týmto pôstnym predveľkonočným obdobím.

„Pôstne obdobie v období pred Veľkou nocou je v zmysle duchovnej očisty a prípravy na tieto sviatky významné pre všetkých kresťanov na celom svete. Nová relácia Slovo v čase je vhodným formátom, aby sme tak oslovili nielen veriacich, ale všetkých divákov TA3 ku krátkym zamysleniam  sa na rôzne duchovné témy,hovorí Martina Kyselová, šéfredaktorka spravodajstva televízie TA3.

 

Po pôstnom období plánuje televízia TA3 pozývať do relácie Slovo v čase aj iných zaujímavých hostí.