Hospodárske noviny zamykajú. 10 dní za 9,90 eur

Hospodárske noviny zamykajú. 10 dní za 9,90 eur

12.05.2014 13:52 | Internet | mk

Vydavateľstvo Hospodárskych novín blížiace sa spustenie vlastného systému spoplatnenia čitateľom oznámilo mailom.

 

 

Hospodárske noviny vystúpili z Piana pred niekoľkými mesiacmi. Už vtedy ohlásili, že budú mať vlastný systém spoplatnenia. Ten bol niekoľko týždňov v bezplatnej testovacej prevádzke.
Dnes vydavateľstvo čitateľom poslalo mail, v ktorom im oznamuje, že web spoplatňuje.

Tzv. HNkonto má byť spustené v stredu 14. mája.

Zaujímavý je cenník, ktorý ponúka aj spoločnú cenu za print, web aj digitál.

Pri objednaní prístupu len na web a digitál vydavateľstvo ponúka 10-dňové predplatné za 9,90 eur. Takáto cena posiela ľudí skôr k printu, čo je z pohľadu ceny inzercie v novinách pre vydavateľstvo výhodnejšie.
Pri štvrťročnom predplatnom aj s tlačeným vydaním je to 63 eur. Cena za The New York Times na webe je nižšia.

„HNkonto bude nová brána k spoplatneným a rozšíreným službám pre našich predplatiteľov, ktorá Vám umožní prístup k exkluzívnemu obsahu HN a HNonline 24 hodín denne kdekoľvek. Nielen teda papierové vydanie HN, ale aj spoplatnený obsah HNonline na všetkých mobilných a denne aktualizovaných platformách – iOS, Android aj Windows 8," píše vydavateľstvo.

Odporúčame aj: Podrobnosti o spoplatnení

„Začíname novú éru starostlivosti o našich čitateľov na internete. HNkonto totiž nechce byť len obyčajným nástrojom na prístup k spoplatnenému obsahu, ale komplexným systémom pre starostlivosť o zákazníka, cez ktorý bude mať prístup k obsahu celého vydavateľstva, ako aj našich partnerov," hovorí šéfredaktor Hospodárskych novín, Peter Vavro.

HNonline.sk poskytne aj naďalej prístup k obsahu, ktorý bude bezplatný. Podľa redakcie v HNkonte budú exkluzívne materiály HN (napr. rozhovory, analýzy, zistenia a komentáre kmeňových komentátorov).
Okrem exkluzívneho obsahu HN pribudnú do spoplatneného HNkonta aj nové webové projekty HNonline: komentáre iba pre HNkonto od komentátorov HN (Dag Daniš a Ivan Szabó), úryvky ekonomických knižných titulov s orientáciou na biznis vzdelávanie, a seriál na zdokonaľovanie sa v biznis angličtine.Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Nejdůvěryhodnějším typem média je podle Čechů rádio, kterému věří 73 procent lidí. Následuje televize s 64 procenty a tisk s důvěrou 60 procent lidí.

Vyhlásenie: Proti volebnej fraške a policajnej brutalite! Za slobodu Bieloruska!

My, príslušníci občianskej spoločnosti Slovenska, ako ľudia ktorí si ctia slobodné demokratické voľby, vyjadrujeme našu plnú podporu občiankam a občanom Bieloruska v ich protestoch proti masívnemu falšovaniu výsledkov prezidentských volieb, v ich boji za slobodu, ktorú im pred 26 rokmi ukradol človek, ktorý je dnes považovaný za jedného z posledných diktátorov v Európe.

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Krajniakove ministerstvo riadi bývalý redaktor Markízy a šéfredaktor jeho webu

Generálnym tajomníkom služobného úradu Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny je bývalý novinár Karol Zimmer. Ten na ministerstvo, na čele ktorého je Milan Krajniak zo Sme rodina, nastúpil 1. júla 2020.

V Bielorusku pokračujú protesty, viacerí novinári sú nezvestní, vypínajú internet

V Bielorusku pokračujú protesty, viacerí novinári sú nezvestní, vypínajú internet

V bieloruskom Minsku tretiu noc pokračujú protesty proti režimu staronového prezidenta Alexandra Lukašenka. "Policajti zasahujú s novou silou. Zatýkanie začalo. Počuť aj výbuchy, podobné ohlušujúcim granátom, ale k potýčkam doteraz nedošlo," hlási opozičný server Belorusskij partizan s odvolaním sa na informácie zo sociálnych sietí.

Na ministerstve vnútra musel skončiť aj bývalý televízny redaktor

Na ministerstve vnútra musel skončiť aj bývalý televízny redaktor

Bývalý televízny redaktor posledné roky nemal čas chodiť do roboty na ministerstve. Venoval sa vlastnej firme a krízovej komunikácii.

Pätina Slovákov nemá rezervu ani na mesiac. Pripraviť sa na budúcnosť pomôže nová služba Finančný plán

Pätina Slovákov nemá rezervu ani na mesiac. Pripraviť sa na budúcnosť pomôže nová služba Finančný plán

 Koronakríza poriadne prevetrala peňaženky Slovákov. Každá piata rodina dnes nemá rezervu už ani na jeden mesiac. Dobrou správou však je, že viac ako tri štvrtiny domácností si uvedomujú dôležitosť úspor a chcú si sporiť aspoň toľko čo doteraz. So zabezpečením sa do budúcnosti im teraz pomôže nová unikátna služba Finančný plán.

Slovenského rodu som, šunka moja – peripetie Trendu okolo promočlánku o firme Penty

Slovenského rodu som, šunka moja – peripetie Trendu okolo promočlánku o firme Penty

Spoločnosť na výrobu mäsiarskych výrobkov Mecom, ktorú prostredníctvom spoločnosti Carnibona kontroluje Penta, má aktuálne rozsiahlu kampaň, že jej výrobky sú zo slovenského mäsa. Propagovať novú stratégiu sa snaží aj ekonomický týždenník Penty – Trend. Na konci júla zverejnil PR rozhovor so šéfom Mecomu, v pondelok redakčný text, okolo ktorého sa za posledných 24 hodín diali zvláštne veci.

Najčítanejšie