Futbalista Weiss po incidente slovne útočí na speváka a médiá Foto: Facebookový profil VW

Futbalista Weiss po incidente slovne útočí na speváka a médiá

03.01.2015 19:42 | Internet | mk

Spevák Pavol Remiáš sa stal obeťou útoku, ktorý sa odohral v podniku v Bratislave a ktorého bol len svedkom. Weiss mladší, ktorý bol pri tom, na Twitteri na neho slovne útočí.

 

 

Letiaca stolička od partie, v ktorej boli známi futbalisti, rozrazila hudobníkovi a spevákovi zo skupiny Zlokot Pavlovi Remiášovi čelo. O útoku napísal spevák na Facebooku a o útoku informovali aj médiá Projekt N a Aktuálne.sk.

Skupina asi ôsmich ľudí, medzi ktorými boli údajne futbalisti Vladimír Weiss mladší a Filip Šebo, bola v noci z piatka na sobotu pri roztržke v bratislavskom podniku s rýchlym občerstvením Kus-Kus. „V predajni kebabov pod bratislavským Manderlákom bola najskôr skupina mladých mužov, medzi ktorými bol podľa viacerých svedkov aj Vladimír Weiss mladší, vulgárna a agresívna. Keď ich predajca upozornil, aby nebúchali do stolov, hodil neznámy výtržník k pultu stoličku a trafil do hlavy hudobníka Pavla Remiáša," píše Projekt N. Remiáš povedal, že keď ho stolička trafila, krv mu zaliala tvár a oči. Útočníka nespoznal, no nebol to Weiss, ten ale údajne slovne útočil aj po príchode policajtov.

"Útočníka svedkovia nevedeli identifikovať, po incidente podľa nich ušiel. Weiss bol však podľa nich vulgárny, a to aj po príchode polície," píše Projekt N.

Na inicident reagoval aj futbalista Vladimír Weiss ml. na svojom oficiálnom účte na Twitteri aj na Facebooku. No neprejavil žiadnu ľútosť s tým, že bolo ublížené človeku, ktorý s konfliktom nič nemal, ale slovne zaútočil na obeť útoku.

Podobne reagoval nedávno aj spevák Ego: Ego nahral vulgárne video ku kauze predraženého CTčka

Arogantný status z Weissovho Twitteru neskôr zmizol. 

Ešte predtým sa v jeho mene vyjadril futbalový zväz takto: "Je mi ľúto, že ja alebo ktokoľvek z mojich priateľov sme spájaní s násilným incidentom, na ktorom nik z nás nemal nijaký podiel, okrem toho, že sme boli v tom istom čase a v tom istom priestore. Zasahujúcim policajtom sme zodpovedali na všetky otázky. Osobné antipatie voči mne alebo voči futbalistom všeobecne by nemali slúžiť ako základ na umelé vytváranie škandálov, ktoré nemajú s futbalom nič spoločné," interpretoval pre Aktualne.sk hovorca futbalistov stanovisko samotného Weissa.

Agresívnym správaním je známy aj otec futbalistu tréner Vladimír Weiss, ktorý nadával novinárom. Po prehratom zápase v roku 2010 sa po otázke novinára neovládal a pri odchode redaktorovi mu povedal "Buz...t vyje...ný" a vyhrážal sa, že mu "nabudúce rozbije hubu".

pošli na vybrali.sme.sk


Mobilná aplikácia dokáže rozpoznávať huby a mapovať ich

Mobilná aplikácia dokáže rozpoznávať huby a mapovať ich

Študent Fakulty aplikovaných vied Západočeskej univerzity (ZČU) Lukáš Picek sa podieľal na vývoji mobilnej aplikácie Svampeatlas, ktorá vie rozpoznávať huby, mapovať ich a zdieľať súradnice s ostatnými užívateľmi. Aplikácia je výstupom rovnomenného projektu s dánskymi kolegami z kodanskej univerzity, dokáže rozpoznať 1400 druhov húb.

Študenti lekárskych fakúlt posielajú Ficovi otvorený list (VIDEO)

Študenti lekárskych fakúlt posielajú Ficovi otvorený list (VIDEO)

Študenti lekárskych fakúlt zverejnili vyhlásenie, v ktorom reagujú na prejav predsedu Smeru Roberta Fica na dnešnej programovej konferencii strany. 

Negatívnych článkov o Meghan je viac než pozitívnych (VIDEO)

Negatívnych článkov o Meghan je viac než pozitívnych (VIDEO)

O manželke britského princa Harryho Meghan vychádzalo dvakrát viac negatívnych článkov než pozitívnych.

Producentka Bonda vylúčila špekulácie, že agentom 007 bude žena (VIDEO)

Producentka Bonda vylúčila špekulácie, že agentom 007 bude žena (VIDEO)

Budúcim Jamesom Bondom bude opäť muž, a nie žena. Potvrdila to v rozhovore s magazínom Variety filmová producentka Barbara Broccoliová, ktorá stojí aj za najnovšou bondovkou, v ktorej hlavnú úlohu stvárnil opäť Daniel Craig.

Na twitteri bolo možné zacieliť reklamy na nenávistné skupiny

Na twitteri bolo možné zacieliť reklamy na nenávistné skupiny

Sociálna sieť Twitter umožňovala cieliť reklamy na používateľov aj podľa kľúčových slov ako "neonacista", "zástancovia belošskej nadradenosti" či "islamofob". Ukázal to nedávny experiment spravodajskej spoločnosti BBC, ktorej sa podarilo opakovane spustiť platené oznámenia s problematicky definovanou cieľovou skupinou. Platforma sa po upozornení redakcie ospravedlnila a uviedla, že problém odstránila.

Šéf maltskej polície rezignoval kvôli kauze zavraždenej novinárky

Šéf maltskej polície rezignoval kvôli kauze zavraždenej novinárky

Veliteľ maltskej polícii Lawrence Cutajar v piatok podal demisiu v súvislosti s prípadom zavraždenia novinárky Daphne Caruanaovej Galiziovej v roku 2017.

Admin stránky Harabina sa chválil spoluprácou s veľkými firmami, ktoré o ňom ani netušia

Admin stránky Harabina sa chválil spoluprácou s veľkými firmami, ktoré o ňom ani netušia

Chyba Facebooku odhalila nielen adminov mnohých stránok, ale aj pochybné praktiky jednej agentúry.

Salvador Dalí. Kniha o tajomstvách jeho života

Salvador Dalí. Kniha o tajomstvách jeho života

Tajný život Salvadora Dalího vyšla v roku 1942 vo francúzštine, potom ju preložili do angličtiny. Dalí knihu napísal tak ako maľoval – veľmi podrobne, metodicky vrstvil slová jedno na druhé, tretie vedľa štvrtého. Je to kniha plná fantázie, humoru, narcistických i sadistických priznaní.

Chcete si v roku 2020 viac nasporiť? Pozrite si niekoľko užitočných tipov

Chcete si v roku 2020 viac nasporiť? Pozrite si niekoľko užitočných tipov

Stalo sa už akousi „tradíciou“, že si s vykročením do nového roka dávame novoročné predsavzatia. Niektorí len preto, aby reč nestála. Iní s dobrým úmyslom, ale bez následných činov. Sú aj takí, ktorí neostanú len pri prázdnych slovách, no a oproti týmto všetkým sú tí, ktorí si predsavzatia vôbec nedajú. Možno preventívne, aby sa do nich niekto nemohol „obuť“, že ich nesplnili.

Shortlist súťaže PROKOP 2019 je známy

Shortlist súťaže PROKOP 2019 je známy

Do jubilejného 10. ročníka súťaže najlepších PR projektov na Slovensku PROKOP 2019 agentúry a zadávatelia registrovali historicky najvyšší počet prác - 128 projektov. Vo štvrtok zasadala porota a vybrala projekty, ktoré postúpili na shortlist v 12 kategóriách.

Najčítanejšie