Ego nahral vulgárne video ku kauze predraženého CTčka

Ego nahral vulgárne video ku kauze predraženého CTčka

09.11.2014 11:21 | Internet | mk

Spevák Ego reagoval na kauzu predraženého CT prístroja v piešťanskej nemocnici arogantným videom, v ktorom posiela vyhrážku istému Ľubovi, jeho deťom a mame.

 

 

Ego, vlastným menom Michal Straka, bol členom správnej rady piešťanskej nemocnice, v ktorej sa kúpil predražený CT prístroj.

„V Piešťanoch je skvelé CTčko, úplne skvelé. Nemá zmysel ho porovnávať s nejakým CT z roku 2007, zastaralým. V Piešťanoch je kvalitný stroj a nastali tam ešte nejaké funkčné zmeny, ktoré tiež vyhovuje asi každému... Takže moja funkcia sa týmto naplnila, nemal som z toho ani cent," povedal Straka vo videu, ktoré sa objavilo na youtube. "A chcem pozdraviť tú rasistickú k*rvu Ľuba A. ...a tie tvoje dve malé k*rvy keď budú veľké, nech vedia, že ich tatko je obyčajný zákerný rasistický potkan, bodaj by si skapal do rána.... Mier!"

Kauza predraženého CT stála Zuzanu Zvolenskú miesto ministerky zdravotníctva a Renátu Zmajkovičovú, obe zo Smeru, podpredsednícke miesto v parlamente.

Viac: Po kauze, na ktorú upozornili novinárky, končí Zvolenská aj Zmajkovičová

Straka bol členom správnej rady za ministerstvo zdravotníctva. „Pri podozrivom nákupe CT prístroja v piešťanskej nemocnici zlyhala správna rada nemocnice," povedal novým minister zdravotníctva Viliam Čislák v relácii Sobotné dialógy. Chyba podľa neho nastala, keď nominanti štátu neinformovali rezort zdravotníctva o problémoch s nákupom dostatočne skoro. "Keď sa  ministerstvo pýtalo na problémy s nákupom, o ktorých rezort informovali zamestnanci nemocnice listami, nominanti štátu povedali, že je všetko v poriadku," povedal Číslak.

V klipe Straka hovorí, že v živote sa na ničom nenabalil okrem rappu. 

V roku 2012 nahral Ego s Tonym Popovičom pre ministerstvo dopravy klip Každý deň, ktoré malo nabádať, aby mladí nepili pri šoférovaní. Ministerstvo podľa Sme za videoklip aj hudbu zaplatilo 9780 eur bez dane, hudobníkov vyberalo bez súťaže. Tú by museli úradníci urobiť na zákazku za viac ako 10-tisíc eur.

Ego je synom Ruženy Strakovej. Predsedníčkou správnej rady bola Drahoslava Kupcová, manželka Viliama Kupca, poradcu ministra hospodárstva, s ktorou bola Straková spoločníkou vo firme Tax Audit, ktorej sa podľa denníka Sme daria obchody so štátnymi firmami za prvej aj druhej vlády Roberta Fica.

Aktualizácia (19:25): Ego zverejnil ospravedlnenie, s ním spropagoval svoju pieseň

Video zmenil.

 

pošli na vybrali.sme.sk


Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

1. Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

Podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič sa už v prvej televíznej debate po sobotňajšom prvom kole volieb prezidenta vymedzil voči právničke Zuzane Čaputovej, s ktorou bude 30. marca súperiť o hlasy voličov v druhom kole volieb.

V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

2. V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

V nedeľu ráno pokračujú televízie ale aj vieceré spravodajské médiá so špeciálnym vysielaním k prezidentským voľbám.

Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

3. Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

Dnes, v deň volieb, denník SME na titulnej strane tlačeného vydania uverejnil ilustračný volebný lístok, ktorý sa nezhodoval s originálnym volebným lístkom.

Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

4. Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

Francúzska módna značka Louis Vuitton stiahne zo svojej letnej pánskej kolekcie všetky modely, ktoré mali byť poctou zosnulému popovému spevákovi Michaelovi Jacsonovi.

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

5. Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára Tomasza Surdela, ktorý udalosti v juhoamerickej krajine monitoruje pre denník Gazeta Wyborcza.

Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

6. Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

Spoločnosti prevádzkujúce sociálne siete musia dôraznejšie odstraňovať príspevky, ktoré šíria radikálne a násilnícke myšlienky.

Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

7. Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

 Anticenu Bludný balvan, kterou za matení veřejnosti a pavědu uděluje Český klub skeptiků Sisyfos, získali za loňský rok politici.

Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

8. Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

Prezidentské voľby sú jednou z hlavných politických udalostí roka. Televízie, rádiá ale aj spravodajské weby chystajú špeciálne spravodajstvo a volebné štúdiá.

Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

9. Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

V stredu večer pár hodín pred začiatkom moratória pred prezidentskými voľbami vystúpil premiér Peter Pellegrini v RTVS s mimoriadnym prejavom.

Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

10. Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

Spolumajiteľ finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák dnes odmietol informácie, že zhruba mesiac pred minuloročnou vraždou novinára Jána Kuciaka mu kontroverzný podnikateľ Marian Kočner písal o príprave likvidácie nemenovanej osoby. Kočnera polícia obvinila z objednania Kuciakovej vraždy, už skôr boli v kauze obvinené iné štyri osoby.

Najčítanejšie