Dobrý anjel od nového roka s podporou najväčšej banky

Dobrý anjel od nového roka s podporou najväčšej banky

15.01.2019 18:47 | Marketing | PR

Od januára má Dobrý anjel novú posilu. Partnerom neziskovej organizácie sa stala Slovenská sporiteľňa. Prináša možnosť viac ako 700 000 používateľom Georgea vyklikať si trvalý príkaz a stať sa Dobrým anjelom, súčasne túto možnosť ponúka aj v 250 pobočkách po celom Slovensku.

 

Prispieť je možné aj jednorazovo prostredníctvom QR-kódu na webstránke banky či vo výpisoch z účtu. Navyše, vďaka Slovenskej sporiteľní môžu ľudia prispievať na Dobrého anjela aj obyčajným klikaním na Instagrame.

„Ako zodpovedný líder chceme využiť náš potenciál a prispieť k tomu, aby bolo medzi nami čo najviac Dobrých anjelov. Verím, že vďaka viac ako 700 tisíc klientom v Georgeovi - nášmu modernému digitálnemu bankovníctvu, takmer 200 tisíc sledovateľom na sociálnych médiách a najširšej pobočkovej sieti vieme inšpirovať množstvo ľudí, aby spolu s nami pomohli tým, ktorí to najviac potrebujú. Dobrý anjel má u nás anjelský účet so špeciálnym číslom, na ktorý môžu prispievať aj tí, ktorí nie sú našimi klientmi,“ povedal Peter Krutil, generálny riaditeľ Slovenskej sporiteľne. 
„Veľmi sa tešíme, že sme na našu stranu získali silného partnera. Slovenská sporiteľa so svojim veľmi pozitívnym prístupom k spoločenskej zodpovednosti a so svojou veľkou klientskou základňou môže výrazne pomôcť k tomu, aby sme dokázali pomáhať ešte väčšiemu počtu rodín. Veľmi si túto spoluprácu vážime a tešíme sa na nových Dobrých anjelov,“ povedala Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka Dobrého anjela.

 

Dobrý a zodpovedný nový rok

Podpora Slovenskej sporiteľne pre Dobrého anjela je súčasťou kampane Dobrý a zodpovedný nový rok. Na Instagrame počas celého januára beží séria insta stories, kde za každú prekliknutú obrazovku banka prispeje na Dobrého anjela jeden cent. Keďže insta stories má tri fotky, ľudia môžu klikaním poslať 3 centy, aj opakovane. Klientov o možnosti prispieť na Dobrého anjela banka informuje aj cez digitálne komunikačné kanály ako sú LED obrazovky a tablety v pobočkách či bankomaty. Tiež prostredníctvom zadnej strany vo výpisoch z účtu. Súčasne beží aj interná kampaň, ktorá oslovuje vyše 4 tisíc zamestnancov banky.

Ako prispieť

• založením trvalého príkazu cez Georgea alebo založením trvalého príkazu v pobočke
• jednorazovo zoskenovaním QR kódu na sumu 5 alebo 10 eur
• jednorazovo zoskenovaním QR kódu zo zadnej strany výpisu z účtu na sumu 5 eur
video návody krok po kroku

Čo je Dobrý anjel

Dobrý anjel pomáha rodinám s deťmi, v ktorých otec, mama alebo dieťa trpí onkologickým ochorením alebo dieťa trpí inou zákernou chorobou, a toto dostalo rodinu do finančnej núdze.

1. Dobrý anjel pomáha pravidelne každý mesiac.
Desaťtisíce darcov, Dobrých anjelov aj malými mesačnými príspevkami každý mesiac výrazne pomáha trom tisícom rodín chorých. Je na vás akou sumou prispejete. Ak môžete, prispievajte pravidelne.

2. Príspevky doručuje chorým do posledného centu
Peniaze prijímané v jednom mesiaci sa rozdeľujú prvý pracovný deň nasledujúceho mesiaca medzi rodiny chorých do posledného centu a rovným dielom. Všetky náklady na chod organizácie sú hradené z iných zdrojov.

3. Darca vždy presne vie, komu pomáha
Každý Dobrý anjel má vlastné Anjelské číslo a heslo a môže si kontrolovať, komu boli doručili jeho príspevky. Vidí meno a príbeh príjemcu.

 

Účet Dobrého anjela:  SK40 0900 0000 0055 5555 5555
Variabilný symbol:  555555
Špecifický symbol:  555555 (dôležitý pre správne spracovanie platby, ak ho nevyplníte, nebudete môcť sledovať komu pomáhate)

pošli na vybrali.sme.sk


Polícia obvinila Roberta Fica (VIDEO)

Polícia obvinila Roberta Fica (VIDEO)

Vyšetrovateľ obvinil predsedu Smeru v súvislosti s videom, v ktorom Robert Fico obhajoval Milana Mazureka z Kotlebovej ĽSNS.

Prokurátor prikázal vyšetrovateľom NAKA zaoberať sa videom Roberta Fica (VIDEO)

Prokurátor prikázal vyšetrovateľom NAKA zaoberať sa videom Roberta Fica (VIDEO)

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry prikázal vyšetrovateľovi NAKA znovu sa zaoberať videom Roberta Fica.

Konšpirátori, šarlatáni, trollovia, hoaxy...

Konšpirátori, šarlatáni, trollovia, hoaxy...

Práve vyšla nová kniha Prečo ľudia veria nezmyslom, ktorá sa zaoberá silou dezinformácií, fakenews, konšpiračných teórií, hoaxov, je o trolloch, postfaktutálnej dobe, šarlatánoch.

ČRo spustil nejväčší český audioarchív mujRozhlas

ČRo spustil nejväčší český audioarchív mujRozhlas

 Český rozhlas spustil největší český audio archiv. V rámci projektu mujRozhlas bezplatně nabídne živé vysílání všech stanic, výběr archivních pořadů i audioprodukci vyrobenou pro on-line prostředí. Hlavním cílem projektu je zvýšení poslechovosti audio obsahu Českého rozhlasu na internetu, oslovení nového publika a zavedení nových technologických inovací.

4 tipy, ako mať Vianoce udržateľné. Ekologicky aj finančne

4 tipy, ako mať Vianoce udržateľné. Ekologicky aj finančne

Hovorí sa, že Vianoce sú sviatky pokoja, no pri pohľade na preplnené obchody, parkoviská a všadeprítomné davy ľudí v predvianočnom období sa opak stáva pravdou. Môžu byť pre nás obdobím stresu, zhonu či konzumu a ich skutočný význam sa vytráca. Máme preto pre vás 4 tipy, ako prežiť Vianoce pohodovo, ale najmä udržateľne. Či už z pohľadu nášho životného prostredia alebo peňaženky.

Čmeliak Hanna od Erste Group: Ak si začnete veriť, dokážete aj nemožné (VIDEO)

Čmeliak Hanna od Erste Group: Ak si začnete veriť, dokážete aj nemožné (VIDEO)

Skupina Erste Group, ktorej patrí Slovenská sporiteľňa, prichádza pred Vianocami do všetkých štátov, v ktorých pôsobí, s vianočnými mini filmom o čmeliakovi Hanna, ktorý túžil lietať.

Rada stopla zmenu Lengyelovho rádia na Rádio Mária

Rada stopla zmenu Lengyelovho rádia na Rádio Mária

Rádio Rocková republika, Rádia Aktuál, Rádio Jazz a nakoniec Rádio Mária Slovensko. Toto bol plánovaný údel frekvencií po Rockovej republike, ktoré pred 4 rokmi získal Martin Lengyel.

NAKA obvinila Martina Daňa z daňového podvodu, hrozí mu 5 rokov

NAKA obvinila Martina Daňa z daňového podvodu, hrozí mu 5 rokov

Vyšetrovateľ NAKA obvinil Martina Daňa zo spáchania daňového podvodu, informovala dnes polícia.

CNN Prima News začne vysielať do apríla

CNN Prima News začne vysielať do apríla

Skupina Prima spustí svůj chystaný zpravodajský kanál do dubna příštího roku. Zpravodaje na začátku prosince přestěhovala do nového studia ve zrekonstruované budově v Praze Na Vinici a zahájila několikaměsíční testovací fázi.

Trumpov štáb nebude akreditovať reportérov Bloombergovej agentúry

Trumpov štáb nebude akreditovať reportérov Bloombergovej agentúry

Reportéri spravodajskej agentúry Bloomberg News patriaci miliardárovi a novému prezidentskému kandidátovi Michaelovi Bloombergovi už nebudú dostávať akreditácie na akcie volebnej kampane amerického prezidenta Donalda Trumpa.

 

Najčítanejšie