Foto: Fun rádio Foto: Fun rádio

Adelu so Sajfom nahradil Junior a Marcel

02.09.2013 14:11 | Rádio | mk, Fun rádio

Moderátori Fun rádia Junior a Marcel po siedmych rokoch Rannej šou s Adelou a Sajfom prebrali žezlo a poslucháčom budú robiť spoločnosť každý pracovný deň od 6:00 do 10:00 hodiny.

 

 

Rannú šou Junior a Marcel už moderovali, pravidelne v lete počas každoročnej mesačnej pauzy Adely a Sajfu. Oddnes Matej „Sajfa" Cifra moderuje popoludňajšiu šou.

Milan JUNIOR Zimnýkoval
* 31. január 1978 Snina
Junior a Marcel   Foto: Fun rádioVyštudoval dejepis - angličtinu na Filozofickej fakulte Prešovskej Univerzity v Prešove. Desať rokov tancoval vo folklórnom súbore Zemplín v Michalovciach. K mikrofónu a hudbe pričuchol počas vysokej školy v internátnom rádiu PaF. Po šiestich rokoch v regionálnom rádiu Flash, prešiel do Fun rádia, kde počas deväťročnej kariéry prešiel rôznymi pozíciami a programami. Od novembra 2009 tvoria spolu s Marcelom Forgáčom zohranú a mimoriadne obľúbenú moderátorskú dvojicu Junior a Marcel a vysielajú Popoludňajšiu šou. Od septembra 2013 sa poslucháčom Fun rádia prihovárajú v rannom vysielaní RANNÁ ŠOU S JUNIOROM A MARCELOM.
Junior žije v Bratislave, je ženatý s Tonkou – redaktorkou markízackého Telerána a pred pár týždňami sa mu narodila dcérka Saška. Pred Saškou sa venoval behaniu a zúčastnil sa viacerých domácich a svetových bežeckých pretekov.

Marcel Forgáč
* 12. augusta 1971 Kežmarok
V rokoch 1994 – 1998 pracoval v Rádiu Flash ako moderátor a redaktor. V rokoch 1998 – 2004 pôsobil vo Fun rádiu ako moderátor a redaktor. Podieľal sa na príprave a realizácii živého vysielania, scenárov programov, scenárov reklamných spotov a oznamov, živých moderátorských vstupov z kultúrno – spoločenských a zábavno – športových podujatí. V roku 2004 si z Fun rádia na skoro tri roky odskočil riaditeľovať do Rádia FM, no opäť sa vrátil do Funka. V novembri 2009 vznikla moderátorská dvojica Junior a Marcel, ktorá až do augusta 2013 vysielala Popoludňajšiu šou. Po novom budú poslucháčom spríjemňovať ranné vstávanie od 6:00 do 10:00 hodiny každý pracovný deň v RANNEJ ŠOU S JUNIOROM A MARCELOM.
Marcel je ženatý s vysokoškolskou láskou Adrianou a je šťastným otcom dvoch synov. Má rád aktívny relax, najmä lyžovanie.

 

pošli na vybrali.sme.sk


V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

1. V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

V predvečer výročia vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa na Primaciálnom námestí v Bratislave rozsvietil nápis #ALL FOR JAN so známou fotkou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

2. Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

Viac ako 400 novinárov sa podpísalo pod vyhlásenie k výročiu vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

 

S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

3. S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

Orange rozširuje ponuku obľúbených nonstop dátových balíkov a svojim zákazníkom prináša ďalšie možnosti, ako bez obmedzení využívať dáta a mobilné aplikácie.

Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

4. Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

Zástupcovia vlád krajín Európskej únie dnes schválili kompromisnú verziu dohody o ochrane autorských práv na internete, ktorá bola minulý týždeň dosiahnutá spoločne s Európskym parlamentom.

Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

5. Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

Společnost Czech Media Invest (CMI) prodala skupinu polských rozhlasových stanic Eurozet, které loni získala od francouzského koncernu Lagardere.

Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

6. Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

Ako povedal bývalý prezident Barack Obama, „je to nádej vzbudzujúca kniha o tom, čo dokáže ľudský pokrok, keď sa naučíme pracovať s faktami namiesto toho, aby sme podliehali vrodeným predsudkom a zaujatosti.“

Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

7. Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

Rodičia zavraždeného novinára Jána Kuciaka majú pochybnosti, či sa vyšetrovateľom podarí úplne vyšetriť vraždu ich syna vrátane odhalenia objednávateľa činu.

The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

8. The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

Mnohých Iračanov a Sýrčanov poburuje ako o členoch samozvaného Islamského štátu (IS) píšu niektoré hlavne západné médiá. Robia z nich celebrity, pýtajú sa ich na ich životné plány a ignorujú otázky týkajúce sa vraždenia a mučenia obetí.

Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

9. Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

Český senátor a miliardár Ivo Valenta prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu. ČTK dnes povedal, že sa pre prevod rozhodol kvôli dedičskému usporiadaniu majetku.

Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)

10. Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)


SME.sk spúšťa novú videosekciu a niekoľko nových relácií.

 

Najčítanejšie