JOJ ohlásila novú reality šou: autobusovú Cestu za láskou

JOJ ohlásila novú reality šou: autobusovú Cestu za láskou

Markíza a JOJ majú opäť podobné formáty. Markíza plánuje pokračovať v zoznámke Poď na rande, JOJ chystá novú zoznamovaciu reality šou Cesta za láskou.

 

 

Televízia JOJ chystá na jarnú sezónu 2013 novú reality šou, kde bude netradičnou formou hľadať partnerov pre dobrovoľníčky. „Takže dámy, ak ste vo veku 18 až 50 rokov, máte chuť zažiť niečo skutočne výnimočné a možno pri tom nájsť aj svojho vyvoleného, prihláste sa," hľadá JOJ vhodné adeptky do novej relácie.
Cestu za láskou pripravuje na základe licencie holandského formátu Babes on the Bus, kde sa zoznámenia chtivé devy vyberú za prítomnosti kamier v autobuse po celom Slovensku. „A na rôznych miestach sa budú mať možnosť zoznámiť so zaujímavými mužmi," píše JOJ. K formátu v týchto dňoch spúšťa televízia aj kampaň, podstránku laska.joj.sk a zverejnila aj prihlasovací formulár.

Svoju zoznámku mala minulý týždeň aj televízie Markíza. V relácii Poď na rande hľadala ideálneho partnera pre 35-ročnú Luciu. Relácia mala podobné črty ako Bez servítky. Motiváciou okrem pozvania na rande bola aj odmena tisíc eur. Poď na rande podľa licencie britskej stanice Channel 4 sa vysielala minulý táždeň len päť dní. Divákov veľmi nenadchla, mala podpriemernú sledovanosť, napriek tomu sa hovorkyňa Markízy Dúbravská pre Plus 1 deň vyjadrila, že zvažujú jej pokračovanie.