Onedlho štartuje Dr.Ludsky 2 a Kde bolo tam bolo

Onedlho štartuje Dr.Ludsky 2 a Kde bolo tam bolo

Televízia JOJ už v tomto mesiaci zmení programovú štruktúru.

 

 

Takmer dva mesiace po štarte jesennej sezóny nasadzuje JOJ ďalšie novinky, ktorých štart zatiaľ tajila. Už v tomto mesiaci sa podľa vyjadrenia šéfa JOJ Františka Borovského na obrazovku vráti Dr.Ludsky v druhej sérii, ktorú natáčala opäť spoločnosť DNA Production. 

Prvú sériu Dr.Ludsky vysielala JOJ pred rokom na jar. Seriál z kriminálno-lekárskeho prostredia mal desať častí a JOJ priniesol nadpriemerné čísla. Hlavný hrdina súdny znalec MUDr. Daniel Ludsky, pripomína amerického Dr.Housea. Dobré herecké obsadenie, slovenské reálie a to, že jednotlivé časti mali uzavretú líniu, ho kvalitatívne povýšilo nad úroveň bežných denných seriálov. Patril však aj medzi nákladnejšie projekty televízie. 

Druhá séria sa začala natáčať na jar. Hlavní protagonisti v seriáli ostanú. Rovnako, ako v prvom dieli, sa objavia hosťujúci herci. Zároveň pribudne nová ženská postava, ktorá bude protipólom Dr.Ludského. Ako v prvom dieli aj naďalej bude okrem kriminálnych prípadov Dr. Ludský riešiť aj svoje neusporiadané súkromie. 

Fotografie z nakrúcania (zdroj DNA Production):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V októbri prinesie JOJ aj americký fantasy seriál Kde bolo tam bolo... (Once Upon a Time). Seriál americkej stanice ABC čerpá námety v tradičných rozprávkach. „Čo by robila Snehulienka, ak by sa ocitla v reálnom svete v súčasnosti? Možno učiteľku na základnej škole. A Červená čiapočka? Tá by mohla byť pokojne čašníčkou. Martinko Klingáč by zasa špekuloval s realitami, vyberal nehorázne veľké nájomné a podpisoval pochybné dohody," oznamuje v upútavke k seriálu JOJ. Americký seriál Kde bolo tam bolo sa odohráva v zakliatom mestečku Storybrook.

Zároveň v októbri pribudnú nové časti Kostí. Keďže sa v doposiaľ zverejnených programových plánoch televízie (do 21.10.) nové seriály nenachádzajú, je pravdepodobné, že sa objavia v poslednom októbrovom týždni. 

 

Ukážka z Kde bolo tam bolo: