Na JOJ začína Svet podľa Evelyn. Pozrite si podrobnosti

Na JOJ začína Svet podľa Evelyn. Pozrite si podrobnosti Foto: Prima

Na obrazovku televízie JOJ sa onedlho dostane internetová komička Evelyn s vlastným seriálom.

 

 

„Hlavnou hviezdou a najdôležitejšou osobou, okolo ktorej sa to všetko točí, je známa internetová komička Evelyn. Kto by nepoznal dievčinu a jej kultové video so stratenými kunami v Chorvátsku?" píše o novinke JOJ.

 

Študentka mediálnej a marketingovej komunikácie Eva Kramerová, ktorá vystupuje pod menom Evelyn, sa stala hviezdou internetu pred rokom. Známe sú jej virálne videá. Rodáčka z Dolného Kubína v minulosti pravidelne vystupovala na bratislavských stand-up show.

Minulý rok pomáhala Markíze rozbiehať šou Kredenc.

Odporúčame aj: JOJ má nový seriál od Krausa Dvojičky. O čom bude a kde sa natáčal?

Spolu s Evou Kramerovou sa v novinke na JOJ objavia aj Kristína Farkašová, Zuzana Porubjaková, Jozef Vajda a Štefan Martinovič.

Premiéru bude mať seriál v stredu 14. októbra o 22:10.

Foto: JOJ

O čo vlastne pôjde vo Svete podľa Evelyn?

Evelyn bude hrať samú seba: Volá sa Evelyn a pochádza z Dolného Kubína. Ale to nie je podstatné, pretože už nejaký ten čas žije v Bratislave. Má troch spolubývajúcich, z ktorých každý je úplne iný. Števo je jej najlepší kamarát i kamoška, veľmi úspešný herec, ktorého na Slovensku nikto nepozná, pretože hral hlavne v britských filmoch, ktoré vysielala BBC. Barbie, majiteľka svadobného salóna, neveriaca na lásku k mužom, neveriaca na to, že ľudia by mohli byť dobré bytosti. Alica, najmilšie dievča na svete v siedmom mesiaci tehotenstva, ktoré má zázračnú schopnosť položiť tú najnaivnejšiu otázku. V spoločnom byte sa objavuje aj sused, známy herec, slovenský akčný hrdina, Jozef Vajda. Okrem spolubývajúcich sa do života Evelyn stále pripletú nové osoby a udalosti.

Scenár: Stano Guštafík, Kristína Cibulková, Evelyn. Réžia: Kristína Cibulková